Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért hallok fura hangokat...

Miért hallok fura hangokat fehér zaj hallgatása közben?

Figyelt kérdés
Tudom,kicsit fura,de elég régóta fehér zajra alszok el,azaz porszívó hang,ventillátor hang,vagy hajszárító hangra,volt egy idő amikor fülhallgatóval hallgattam,de jó ideje csak simán magam mellé teszem a telefonom,viszont ellentétben a régebbiekkel,fura lüktető hangot hallottam,majd kikapcsoltam,visszakapcsoltam és akkor ilyen csicsergés,ciripelés szerű hangot,majd utána egyfajta mintha halk fütty szó lenne,kicsit megijedtem mert ugyan nem vagyok ezoterikus beállítottságú,de azt is olvastam hogy szellemek ezen a frekvencián kommunikálnak,szóval egy időben rossz érzéssel töltött el,főleg azért mert amikor kikapcsolom nem hallom ezeket,viszont amikor bekapcsolom akkor egyből,és ami mégfurább hogy hónapok óta ugyanazt a felvételt hallgatom de soha nem tapasztaltam eddig ilyet,arra is gondoltam hogy hallószervi probléma de normál esetben tisztán hallok mindent...Esetleg mentálisan rosszul hat ez rám?Vagy mi lehet ennek az oka?

2021. jan. 9. 02:48
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
Addig gyötröd magad hülyeségekkel, mígnem tönkre nem teszed az idegeidet, hallóidegeidet. Szoktasd rá magad, hogy csöndben aludj el. Kifele a tévével, telefonnal, magnóval számítógéppel és egyéb kütyükkel a szobádból.
2021. jan. 9. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Inkább hallgass zenét, vagy szokj hozzá a csendhez.
2021. jan. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!