Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha ket alkalom kozott irok a...

Ha ket alkalom kozott irok a pszichologusnak, hogy vegem van, egesz nap nyuglodok, aztan meg alomba bogom magam, hogy minek szulettem meg, mit fog csinalni?

Figyelt kérdés
Marmint van valami tulelo tippje, hogyan vegezzem el legalabb a kotelezo minimumot, vagy ne legyen olyan ures minden, van barmi modszer, h legalabb kicsit tudjak tanulni, vagy max. korhazba kuld, esetleg vissza se ir majd, ha ugyse nyirom ki magam? Mert gondolom van eleg dolga, korabban nem akarok hozza menni, szerintem igy is unja mar a fejemet, meg semmi kedvem beszelgetni senkivel, csak neha legalabb a fold nyelne el...
2021. jan. 17. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
4%
Ugyan, próbáld megtalálni az apró örömöket az életedben. Az élet egy ajándék igen sokszor vannak rossz időszakok mindenkinek de hidd el a hozzáállásodon sok múlik.
2021. jan. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer kerestem a pszichologusom emailben egy uj alkalom miatt, ket alkalom kozott. Nekem akkor jol esett negirni az emailt, hiszen tudom, van kihez fordulni. Nem ert ra, de mar az segitett, hogy megkereshettem.

Egyebkent ki szoktam irni magambol az erzeseket. Volt, hogy ugy irtam meg, mintha levelet irnek a pszichologusnak. Volt, hogy csak egy naplobejegyzest. Volt, hogy egy meset. Nekem ezek is sokat segitettek.

Kitartast, lesz valamilyen megoldas.

2021. jan. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!