Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mas is erzi azt ,hogy annyira...

Mas is erzi azt ,hogy annyira kivan keszulve, hogy megakar halni?

Figyelt kérdés
2021. jan. 17. 21:39
 1/9 anonim válasza:
0-24-be ezt érzem! Nem vagy vele egyedül. Tudom ez nem túl nyugtató, de van más is így
2021. jan. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen nagyon sokszor😔
2021. jan. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, hosszú évek óta. Annyi rossz dolog ér folyamatosan, hogy lassan elhiszem, el vagyok átkozva, pedig sosem hittem az ilyesmiben.
2021. jan. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én azt érzem egész életemben, hogy meg sem akartam születni, csak ide lettem kényszerítve. Igen, nagyon sokszor érzem ezt, végigkíséri az életem.
2021. jan. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
En is belegondoltam mar annyira sok a szar hogy inkabb ha tudtam volna ezt igy ,meg sem szulettem volna ,mert minek, megszuletsz elsz x ideig es annyi, de ha ezt szenvedessel ,kinlodassal fajdalommal toltod el, akkor mi a sz.ar ertelme van szerintem semmi. Nem jo szenvedni kinlodni foleg betegsegekkel egyutt elni az is rohadt sz,ar en sem ertem minek vagyok meg a foldon tok folosleges szar,sag volt megszuletni en nem bannam ha pl holnap orra esnek azt szevasz lenne nem bannam egyaltalan hat igen aki igy el meg igy erez annak quva sz.ar igy letezni.. semmilyen boldogsag vagy jo erzes nincs igy az eletben fos az egesz
2021. jan. 18. 01:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Igazándiból, ha kötelezővé teszik az oltást, vagy annyira ellehetetlenítik az életet, hogy semmit nem lehet majd nélküle csinálni, akkor valszeg megölöm magam. De COVID előtt nem volt ilyen bajom amúgy.
2021. jan. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem volt de a korona radob egy lapattal es igy meg szarabb minden persze fejben dol el meg lelkileg legy eros meg kuzdjel meg szedd ossze magad meg ne hisztizz meg stb biztosan mukodik de nalam nem gyenge szar vagyok ugy erzem most hiaba mondjak igy meg ugy de ha nem tudom akkor nem tudom az a baj masok nincsenek a te helyedben a te allapotodban es nem tudjak elkepzelni megerteni stb na mindegy fos az elet ahogy van
2021. jan. 20. 02:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Isten mindenkire annyi terhet tesz, amennyit elbír. Imádkozzál, bármikor hozzá fordulhatsz.
2021. jan. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hat engem sziv.at rendesen akkor negyed ennyi gond meg baj mrg betegseg meg minden boven eleg lenne en nem hsizek istenben pont ezert mert ku.rva sokat szenvedtem,szenvedek es valoszinu fogok meg boven is.
2021. jan. 20. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!