Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rengeteg dolog nyomaszt, mit...

Rengeteg dolog nyomaszt, mit lehet tenni, hogy ne legyen tőlük valami fizikai betegségem?

Figyelt kérdés
Igazából már van, nem tudok aludni csak altatóval pl. Pszichológusnál jártam, többnél is, ha valaki tud jót ajánlani azt megköszönöm, de én csak rosszakat fogtam ki. Volt aki nem akart beszélgetni, a második alkalom után gyógyszert akart velem szedetni, volt aki nekem sírta el a bánatát miközben én fizettem neki stb. A problémáim nagy része nem megoldható (sok haláleset, stb). A mellkasom környékén érzek nyomást mindig, van hogy fáj.. van valami hatásos módszer, amivel enyhíteni lehet ezt?
2021. jan. 19. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

"Volt aki nem akart beszélgetni" --- kamu

"volt aki nekem sírta el a bánatát" --- kamu


Kamu --- Kamu --- Kamu --- Kamu --- Kamu --- Kamu --- Kamu

2021. jan. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hú.. hát köszi, de tényleg. Mit is vártam itt.. seggfej..
2021. jan. 19. 20:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, én el tudom képzelni, sok sarlatán van. De ne add fel, nem mind az. Nyilván a feldolgozatlan traumáid okoznak fizikai tüneteket, a mellkasi nyomás nagyon is jellemző. Amit meg tudsz magadért is tenni első körben, az a mozgás, séta, futás, természetben lenni, gyógyteák (orbáncfű hangulatjavító, citromfű nyugtató). Próbálj az emberi kapcsolataidra fókuszálni, azokra, akikre szeretsz. Jó könyvek, jó filmek, jó ételek. Ezek is nagyon sokat segítenek. Nem a pszichológus fogja megoldani a problmádat, mindig magadnak kell kihúzni magadat a gödörből. a pszichológus természetesen segíthet ebben. Ha úgy érzed, szükséged van ilyen segítségre, keress tovább. Sok sikert és jobbulást kívánok.
2021. jan. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!