Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom meddig bírom?

Nem tudom meddig bírom?

Figyelt kérdés
3 éve meghalt életem szerelme, nagyon nehezen dolgoztam fel. Pár hónapja lettem nyitott egy új kapcsolatra, amiben viszont kihasználtak. Módszeresen meg lettem vezetve, és csak szexre kellettem mint ez kiderült. Pedig bennem már elindultak az érzések, úgy éreztem újra képes vagyok szeretni, és a másik fél is ezt mutatta, majd kiderült semmit nem érzett irántam, kihasznált, és nem érdekelte hogy fájdalmat okozott, bocsánatot sem kért. Nagyon össze vagyok törve, mert olyan boldog voltam, hogy újra tudok szeretni, hogy nyitott vagyok és nem érzem azt a mély magányt, amit a barátom elvesztése óta éreztem sok időn keresztül. Erre pedig így jártam. Most felerősödött bennem a barátom halála miatti veszteség érzése is, és ez a csalódás is betett nekem, és megint magányosnak érzem magam. Van hogy arra gondolok, a meghalt barátom után megyek, mert úgy érzem vagyis nem tudom meddig bírom még a magányt, és ez után a kihasználasom után reményvesztett is lettem. Nem találom a megoldást, de nagyon mély fájdalom és hiány, magány van bennem. Nem tudom meddig bírom még?
2021. jan. 19. 21:32
 1/3 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Sajnàlattal olvastam sorsidat, de sajnos ilyesmit sok embertàrsad is megélt màr! Tùl kell magadat tenni ezen és tudomàsul kell venned, hogy „ez a férfi nem Neked volt szànva“! Nem szabad ez miatt depressziòba menekûlnöd! Ez a csalòdàs nem jelenti azt, hogy a következô kapcsolatod is ilyen lefolyàsù lesz és megint csalòdni fogsz! Nem minden férfi rossz Lelkû! A magàny nem jò, de most ugy se lehet nagyon ismerkedni a virùs helyzet miatt! Igy van idôd megnyugodni, és idôvel felkészûlni Lelkileg egy uj kapcsolatra! Pròbàld elfoglalni magadat sportolàssal, ami jòt fog tenni az egészségednek és persze az alakod elônyére is fog vàllni! Esténként ihatnàl Citromfû teàt, enyhe nyugtatò hatàsa van! Minden jòt!
2021. jan. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogy fogalmazzak: ha velem más időszakban történik ez, akkor is biztos rosszul esett volna, sajnálok mindenkit akivel megtették, csak nekem az előzmények (gyász) miatt nagyon "nem kellett volna". Az illető tudta hogy mi történt mégis megtette.
2021. jan. 19. 22:08
 3/3 Angel3000 ***** válasza:
Sajnos,- hogy ilyen „lelketlen“ emberrel hozott össze az élet, de màr tùl vagy rajtad, és ne nézz hàtra,- csak elôre!
2021. jan. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!