Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem így magam?

Miért érzem így magam?

Figyelt kérdés
Tizenegyedikes vagyok és tavasszal leszek 17, mostanában állandó téma a továbbtanulás. Kosarazom és sportosztondijjal szeretnék tovább tanulni lehetőleg az USA-ban. El is indult ez a folyamat de egyre inkább nem érzem jól magam a sportban. Valószínű hogy az itthoni légkör a probléma mert játszani szeretek. Mégis olyan érzésem van hogy árral szemben úszás az egész és nem visz semmire, pedig heti 6x edzésem van plusz a meccsek. Válogatott is voltam de több okból visszamondtam. Egyszerűen úgy éreztem megfulladok és ezt a klubbcsapatnál is érzem. Mások sikereinek a sportágban nem tudok örülni akár ismerős akár nem. Valahogy mindig azt érzem hogy az én munkám mikor fog kifozetődni? Valaki érzett már így állandó jelleggel akár munkában vagy suliban is? Hogyan léptetek túl rajta?

2021. jan. 22. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát szerintem erről jobb lenne egy szakemberrel elbeszélgetned. Nehogyd megbánd később hohy visszamondasz ilyen nagy lehetőségeket
2021. jan. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kellene egy kis semmittevès...

Lazulni, gondolkodn.

Ilyen fiatalon a nagy tervek ès a sokat vállalás kièget, bár az minden korban megtörtènhet... Ember függő is.

2021. jan. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!