Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem így magam és...

Miért érzem így magam és lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Egy ideje eléggé lehangolt vagyok. Sokszor sírok minden ok nélkül. Napjaimat átalszom leginkább. Mostanában enni se bírok még a kedvenc kajáimat sem. Nincsenek céljaim, csak sodródok az árral. Régebben még a kisebb ajándékok miatt is tudtam örülni mint nyaklánc, karkötő de manapság még egy nyaklánc se tenne boldoggá. Nincs sok barátom, egy van csak akivel élőben is tartom a kapcsolatot. Különös rituálék is megjelentek nálam mint furcsa módon minden falat meg kell érintenem többször is, ha az egyik lábam beütöm akkor a másikat is kell mert furán érzem magam ha nem, ha megigazítom az egyik oldalt a hajam, vagy megvakarom valahol akkor a másik oldalt is muszáj. Leginkább este fele szokott ez felerősödni. Nem értem ezeket, teljesen fölöslegesen csinálom ezeket. Amúgy ez a rituálés régóta van velem, a lehangoltság is. Voltam korábban pszichológusnál, orvosnál, kórházban ezek miatt mert öngyilkos napjaim voltak de semmi változás. Mármint az öngyilkos napjaim már véget értek mivel nem akarok már meghalni de nagyon szomorú vagyok mostanában. Mit tanácsoltok? 23L vagyok.

2021. jan. 2. 22:50
 1/1 anonim válasza:
"Amikor minden összedől, s belül úgy érzed nincs jövőd, egy percig fékezz, várj!Muri Enikő jól mondta! Ez egy átmeneti időszak, vannak ilyen napok mindenki életében. Én például úgy töltődöm, ha valami bánt,hogy kimegyek az udvarra,és nézem a kék eget,ha épp az van, vagy beleszimatolok,egy jó parfümbe. Próbáld ki, egy próbálkozást megér. És közben gondolj arra,hogy elmúlik ez az időszak, lesznek jobb napok,és vannak célok amiket szeretnél elérni! Puszi! 26/n
2021. jan. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!