Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csinaljak, nagyon megijedt...

Mit csinaljak, nagyon megijedtem, kezdek megorulni?

Figyelt kérdés
Annyira fura erzes minden, nem tudom elmondani, mintha nem lennek a sajat fejem iranyitoja, csak ugy automatikusan tudnek mar csak mozogni, par oraja tart, de eddig is volt korabban neha de csak picit fura erzesem, meg durva hangulatvaltozas, ongyilkos gondolatok, agyi rovidzarlat, de nagyon felek, ez most mi??? Megorultem volna, feltem, h nem tudok hazajonni, de semmi gond nem volt, de ha valaki nem beszel hozzam rogton fura, es mi van, ha elvesztem a valosagot?? Nem birok megnyugodni
2021. jan. 23. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Pszichiáter.
2021. jan. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pánikrohamnak tűnik így a leírásodból. Sajnos tanácsot nem tudok adni,hogy hogyan nyugodj meg,mert engem csak gyógyszerrel tudtak lenyugtatni.
2021. jan. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!