Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítenél? Nagyon megijedtem...

Segítenél? Nagyon megijedtem mi ez, mi van velem? Most mit csináljak, még mindig rosszul vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Valami furcsa dolog történ velem, és nem tudom megmagyarázni magamnak se, hogy mi ez de nagyon rossz.

Ma elmentünk bevásárolni. Kb félúton járhattunk, amikor kezdtem rosszul lenni, nagyon erősen fájt a fejem, szédültem, és zsibbadtam, mármtin úgy értem hogy olyanérzés volt, mintha végigfutna időnként vmi a kezemen és a lábamon de mégse. Kimentem a mosdóba, kb így félájultan, rázott a hideg, izzadtam nagyon erősen, a szivem szúrt, nagyon erős hányinger tört rám.

Kimentem a levegőre egy kicsit, de utánna visszamnetem mivel anyuék vásároltak csak én azt modntam h nagyon kell pisilnem

hazajöttem mostmár gy kicsit jobb, de még nagyon szédülök, forog velem a világ

anyuéknak nem mertem szólni

mi ez, mi van velem

18!L


2010. okt. 1. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Máskor szóljál a szüleidnek,hogy rosszul vagy. Nem lehet, hogy nem ettél semmit, és leesett a vércukrod. Az alacsony cukor szédülést, hányingert, izzadást és látászavart okoz.
2010. okt. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ez az, hogy semmi ilyen nem történ

normálisan ettem, ittam

kicsit idegesebb voltam, nem tudom megmagyarázni h miért, de idegs voltam lehet h attól volt

azért köszi h írtál:)

2010. okt. 1. 19:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Pánikroham is lehetett. Azt bármi kiválthatja.
2010. okt. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pánikroham is lehetett.
2010. okt. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2010. okt. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehetett a tömeg miatt. Egyébként oxigénhiány is lehet.
2010. okt. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Most volt ilyen veled először? Ha nincs konkrét esemény, ami kiváltotta a pánikot, akkor a sok stressz, idegeskedés szokott ilyen tüneteket produkálni. Az a gond ezzel, hogy ha nem tudod, hogy mi ez, mi és miért történik, elkezdesz félni tőle, meg a következő ilyentől, ami tovább gerjeszti az amúgy is nagy ijedelmet. Nagyfokú félelemnek kellett benned lenni ahhoz, hogy így érezd magad. Ezt le tudod állítani azzal, hogy leszögezed magadban, hogy egészséges vagy, semmi baja se a tüdődnek, se a szívednek, a stressz viszont erre képes. Nézz utána, hogy megnyugodhass, a szimpatikus idegrendszernek! Simán csak írd be a keresőbe, és meglátod, hogy ez stresszhatásra aktivizálódik, és a te tüneteid jelennek meg.

Hogy elkerülhesd a pánikot, először is ezzel kell tisztában lenned, és megnyugodnod. Higgyél nekem, sem egy szakítás, sem egy kettes, sőt a világon semmi nem ér annyit, hogy attól beteg legyél!!!! Én 2 évig jártam a poklot, mert 14 éves koromig mindenen halálra izgultam magam, és mindenért szorongtam. Hát kemény leckét kaptam az élettől. Ma már másképp működöm:)

Ha várod, akkor nem jön. Ez csak akkor jön, ha félsz tőle. Ha nem tudod kordinálni, és akármikor, gyakran rádjön, akkor pszichiáter. Kémiája is van ennek a betegségnek, azt gyógyszerrel helyre lehet állítani!! Most még időben vagy, ha ügyes vagy, a legtöbbet teszed meg magadért, amit csak lehet!!

2010. okt. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!