Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, egy személy miatt...

Mit tegyek, egy személy miatt képes vagyok pánikrohamot kapni?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta jelen van ez nálam sajnos. Az exem idézte elő. Kb 16-17 évesen összejöttünk, de betolakodott a kapcsolatunkba a volt barátnője, illetve a pasi behozta a kapcsolatba, mivel messzebb él a csaj, és élőben soha nem láttam. Még akkor nem zárták le teljesen a kapcsolatot, beszélgettek, bulizgattak együtt, és ez nekem rohadtul szarul esett. Sőt állítólag a haverokkal is állandóan erről a csajról beszéltek. Néha a pasim a szemembe mondta, hogy milyen jó nő volt, meg mennyire illett a stílusuk egymáshoz. Rohadtul féltékeny voltam, rengeteget veszekedtem a pasival, hogy szakítsa meg a kapcsolatot vele, tiltsa le, amit végül meg is tett. De pont a veszekedés meg féltékenység miatt rengetegszer szakítottunk, és a pasim meg mindig feloldotta a csajt, és nézegette a profilját. Hülye voltam, szerelmes voltam, kb fél évig szenvedtem a féltékenységgel, az önbizalmam lesüllyedt a béka segge alá, és szépen lassan odajutott az idegrendszerem, hogy mégha csak meghallottam a csaj nevét, pánikrohamot kaptam, üvöltöttem, verekedtem, sírtam. Majd megcsaltak. Nekem az volt az életem mélypontja, hetekig csak sírtam, és mérges voltam mindenkire. Ez volt kb 3 éve. Letiltottam a csajt már nagyon régen facen, de instán nem, mert nem akartam hogy a tiltólistán ott szerepeljen a neve(tehàt így mindig megjegyeztem volna az oldal nevèt), hanem így lassan szépen elfelejtem. Már talán egy éve nem hallottam felőle semmit, de tegnap akaratlanul belebukkantam az insta oldalába, és abban a pillanatban, ahogy megláttam a képeit, feltépték a sebemet, majd kiugrott a szívem, ideges lettem, rögtön elkapott a sírás, és egész este frusztrált voltam. Nem normális, hogy egy olyan személy képes velem ezt csinàlni, akit még csak élőben sem láttam. Nem normális, hogy 20 éves koromban, és évekkel később ilyen reakciót vált ki belőlem. Mit tegyek?
2021. jan. 27. 06:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztó dolog, amit veled tettek, ha teljesen igaz, amit leírtál. Az ilyen ember nem a barátod, hanem egy féreg.


Megpróbáltad feldolgozni magad a történteket, nem sikerült, de ezzel nincsen semmi probléma. Minden rossz szándék nélkül mondom, hogy érdemes lenne szakember segítségét kérni. Segíteni fog átlendülni ezen az incidensen és újból egészséges emberré válni.

Kitartás!

2021. jan. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
51%
Ha katolikus vagy, akkor javaslom, hogy menjél el gyónni. Nekem ez rengetegszer segített átlendülni a mélypontokon és lelki megnyugvást találni. A Ferenciek terén mindig gyóntatnak a ferences atyák, én mindig oda mentem, ha te is belvárosi vagy azt javaslom a leginkább.
2021. jan. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Feleségemet, 25-éve győzködi az anyja hogy én milyen alkalmatlan vagyok vejnek . Érted 25-éve !
2021. jan. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!