Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki esetleg depressziós,...

Ha valaki esetleg depressziós, normális ha az a személy kér segítséget?

Figyelt kérdés

2020. dec. 23. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Miert ne lenne normalis? Nem is ertem a kerdest.
2020. dec. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Miért, szerinted aki depressziós, az nem érzi, hogy nincs vele rendben valami? Értelmetlen a kérdésed!
2020. dec. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem másképpen fogalmazva: az a legnormálisabb dolog hogy segítséget kér (szakembertől). Aki beteg orvoshoz megy, ez tök normális. A betegség felismerése az egyik legfontosabb.
2020. dec. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Normális, persze :)

Érzi, hogy baj van és szeretne rendbe jönni.

2020. dec. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Arra céloztam, hogy tudja valami baj van és szeretne segítséget. Ha depressziós az normális-e? Mert lehet van olyan ember aki inkább megtagadja a segítséget, de van aki meg szeretne segítséget kérni
2020. dec. 23. 17:36
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

Magyarán meg akar gyógyulni.

Ez miért lenne baj?

Egy depressziós is meg akarhat gyógyulni.

2020. dec. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%
Ez sajnos azért van, mert a magyar mentalitás bolondnak nézi azt, aki szakemberhez jár. Jaj, pedig ráférne mindenkire. 😀 Depresszió az betegség, kell segítség a kezelésben.
2020. dec. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!