Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire kell ahhoz butának...

Bulcsando kérdése:

Mennyire kell ahhoz butának lenni hogy az ember nehezen olvasson el könyvet diszlexiát szem problémát leszámítva ?

Figyelt kérdés

Én egy két óra elteltével belefásulok az olvasásba és már nem tudom élvezni , ez mit árulhat el rólam ?

Sőt ha erőltetem a fejem is megfájdul , meg km-er hiányom lesz .



2021. jan. 29. 00:56
 1/5 anonim ***** válasza:

En se talalok soha egy hosszu tavon kenyelmes pozt sem, ugyhogy nagyon max 3 ora, direkt inkabb lefekves elott, mert konnyebben elalszom miutan elfaradtak a szemeim is.

Buta az, aki egyaltalan nem olvas.

2021. jan. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nálam nem csak avval vannak a gondok , de ritka aki folyamatosan heteken át tud megállás nélkül olvasni anélkül hogy belefásulna?
2021. jan. 29. 01:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak izgalmas sztori kell hozza.
2021. jan. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó egyszerű gyors olvasmányos könyvek persze meg ahogy a chatet is szivesen olvasom itt a gyakori kérdéseken .
2021. jan. 29. 01:16
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a butasághoz van köze, hanem a figyelemhiányhoz. Meg a mai technológia túl sok ingert ad az embereknek, ezért egy könyv már nem tudja lekötni őket.

Én képes vagyok naponta egy könyvet kiolvasni, ha olyan hangulatban vagyok. De én már akkor is faltam őket amikor még okostelefonom meg számítógépem sem volt. Valószínűleg ha ezeken a kütyükön nőttem volna fel, akkor nem kötnének le a könyvek.

2021. jan. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!