Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan vészelhet át az ember...

Hogyan vészelhet át az ember egy nehezebb időszakot lelkileg, ha nincsenek barátok, és a családja csak olaj a tűzre?

Figyelt kérdés

2021. jan. 29. 07:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyedül és nyilván a családdal akkor minimum tartani a kapcsolatot
2021. jan. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 1Léna ***** válasza:

Változások az életünkben a saját magunk megváltoztatásával kezdődik.

Viselkedj úgy másokkal ahogyan szeretnéd, hogy Veled is viselkedjenek.

Tanuld meg őket úgy szeretni ahogyan Ők ezt szeretetnek tudják értékelni.

5 szeretet nyelv van. Ha nem érzed a szeretetüket, az nagy valószínüséggel azt jelenti, hogy más a szeretet nyelvük.

2021. jan. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vannak ingyenes pszichológiai tanácsadások, írd be a google-ba, hogy pszichológiai tanácsadás ingyen, vagy hívd fel a lelki elsősegély szolgálatot: 116-123
2021. jan. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szerencsére járok pszichológushoz, vele is átbeszéltük a családot, bár ez mindig olyan téma hogy ameddig nem tudok elszakadni tőlük, addig nem lesz jobb a helyzet


Édesapám a példa erre, hogy őt még 50 felett is úgy kezelik a szülei mintha egy pólyás kisgyerek lenne aki meg se tud szólalni, mindent ők akarnak irányítani, de nem az ő javára, hanem hogy nekik kedvezzen a szituáció: erre kell nekem is felkészülnöm hogy sose fognak engem sem felnőttként kezelni, és ha így van, akkor el tudjam engedni azt hogy erre bármilyen igényt is tartsak, vagy rosszul essen


Felteszem hogy már idősebbek vagytok nálam, ezért kíváncsi lennék hogy nálatok ez hogyan működött?

Vagy ez természetes lenne fiatalon 20-30 között (és a későbbi lenne az ami már tényleg extrém, mint amit írtam is)?

2021. jan. 30. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!