Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem élvezek semmit, amit...

Nem élvezek semmit, amit csinálok. Nem köt le semmi. Nincs öröm a napjaimban... Mit tegyek? 19/L

Figyelt kérdés

(Online) egyetemre járok, amit utálok, de anyámék nem engedik, hogy otthagyjam.

Régen voltak hobbijaim, szerettem olvasni, írni, önkénteskedni, úszni, és mindenféle kreatív dolgot csinálni. Már nem köt le egyik sem. Sőt, még egy film/sorozat sem köti le a figyelmem.

A barátaimmal nem tudok találkozni csak max 1-2 hetente egyszer, pár órára.

Beszélgetéshez nincs témám, nem történik velem semmi, amiben örömöm lelném.

Minden napom végén úgy érzem, hogy nem csináltam semmit, és csak elpazaroltam még egy napot az életemből. (Hiába tanultam végig/végeztem házimunkát.)

Néha esténként edzek, de annyi, ahhoz sincs nagy motivációm.

Mit tehetnék?



2021. jan. 30. 15:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
A provokatív válaszokat jelentsétek - szomorú dolog, hogy belerúgnak abba, akinek problémája van.
2021. jan. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Hála Istennek törölték a hetest!


Szerintem a barátaidra támaszkodj, az ember önmagát nem tudja kihúzni a rossz hangulatból. Engem a padlóról mindig a nagyon közeli, ténylegesen igaz barátaim szedtek össze, aztán mikor ők kerültek padlóra, akkor pedig én őket.

2021. jan. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj értelmet találni abban az egyetemben, ahol tanulsz. Képzelj el egy jövőképet, amiben már az hogy az egyetemen tanultabbakat előrébb helyezik sok helyen, magasabb fizu jobb élet, értékeld azt amit tanulsz, én is így tettem anno és annyira nem érdekelt az, ahova elsőnek felvettek, de msc-re elfogadták és az már jobban érdekelt. :)
2021. jan. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Találj új hobbyt, kezdj új nyelvvel, országgal, kultúrával ismerkedni, kezdj olyan könyveket olvasni amit eddig nem, próbálj ki új recepteket, kirándulj (nem kell valami extrára gondolni, helyben is lehet találni szép zugokat).
2021. jan. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenkor sokat segít, ha kimegyek a csendes természetbe, távol az emberektől.
2021. jan. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
na akkor ketten vagyunk...
2021. jan. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!