Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az emberek miért viselnek...

Az emberek miért viselnek álarcot?

Figyelt kérdés

Engem ez annyira zavar, hogy mindenki megjátsza magát. Attól készülök ki, mikor azt mondják majd találkozunk majd beszélünk és úgysem fog történni semmi, mert mindig fontosabb dolguk lesz mint én. vagy amikor nem válaszolnak a leveleimre, hívásaimra. én ezt nem tudom csinálni. és rohadtul elegem van az emberekből már, mindenki szerepjátékozik, a munkahelyen, a "barátok", a család.

akkor inkább egyedül maradok vagy kiugrom az erkélyről, ennek semmi értelme


2010. aug. 16. 09:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát ha te inkább kiugrassz az erkélyről..akkor sok sikert.


Én is igy vagyok, aminek az eredménye: sok barátom van, de egyiket sme érzem úgy, hogy egy igazi volna...DE nem is kell, hiszen: Ha ellenséget akarsz akkor szerezz barátokat.

Párom a barátnőm, barátnőm, pletyós társam stb.

Munkahelyen, meg egyszerűen amit kapok azt adok. Mindenkivel másképp viselkedek. És ezt általában megprobálom alkalmazni..

2010. aug. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azért viselnek álarcot, mert másnak akarnak látszani, mint amik valójában. Sok embernek nincs önismerete, zavaros én-képzetei vannak- Nem hiszi, hogy mások erzen átlátnak.

Ki ne ugorj, baromság lenne. Fogadd el őket ilyen "szinészeknek" és lépj túl rajtuk. Vannak még normális emberek, akik nem a fű alatt járnak!

2010. aug. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

de engem pont az zavar, hogy átlátok rajtuk

és úgy gondolom, ha őszintébbek lennénk akkor könnyebb lenne az életünk, én nem tudom megjátszani magam és nem is akarom, mert úgy nehezebb

ha boldog vagy, irigyek rád, ha szomorú mert gondjaid vannak leszarnak és nem értik meg, na ennek sok értelme van

2010. aug. 16. 09:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezek inkább szófordulatok, mint a "majd értesítjük", és a "maradjunk barátok".
2010. aug. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!


Mintha csak én írtam volna ki ezt a kérdést! Komolyan. De megelőztél. Most már kíváncsi vagyok, hogy mások is hogyan látják ezt és hogyan kezelik a helyzetet.


Szerettem volna írni neked privit, de nem tudok. Nekem engedélyezve van. Megtennéd, hogy küldesz egy mailt? Jó lenne beszélgetni erről egy olyannal, akinek már naggggggyon elege van a színészekből.


Tényleg várom a választ és fogok is reagálni!


Addig is szia!

2010. aug. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Az a helyzet, hogy van akik felnek megmutatni az igazi enuket. Elsosorban lehet azert, mert felnek,hogy a tobbi ember nem fogadja el oket, a masik meg,hogy sokat csalodtak... es rejtegetik az igazi enuket, felnek a kudarctol, csalodastol... es igy vedekeznek.

Es rengeteg mas dolog... :(

2010. aug. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Velem az a baj, hogy nem játszom meg magam. Viszont így állítólag nagyon fapofa, hideg, érzéketlen, begyepesedett, túlkonzervatív, vaskalapos bunkó-tuskó leszek.
2010. aug. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Talán feltételezik, hogy érted a szóképeket.
2010. aug. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!