Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy ideje nem szívesen megyek...

Egy ideje nem szívesen megyek emberek közé, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Tudom magamról, h olyan hatást keltek, mint aki nem normális. Szépen lassan összehoztam magamnak ezt az imázst. Látszik, h nincs rendszer az életemben, nincs semmi. Csak lebegek a levegőben. A tekintetem üres, zavaros, és mivel nincsenek kötelezettségeim őrült módjára beleizzadok minden alapvető dologba...


Addig amíg nem hozom rendbe az életemet szeretném, ha a számomra fontos emberek nem találkoznának velem ilyen állapotban.


kérdések:


1: nélkülük is helyrebillenthető az életem?

2: ha egy év, v fél év múlva elkezdek nyitni, nem tartanak majd idegennek?

3: ha nem sikerül rendbehozni az életem egy elszigetelt őrült leszek akire mindenki emlékszik ugyan, de kicsit elfeljtődött?


Hozzátenném, h a kapcsolataim sosem voltak stabilan kiépítettek, mindig is próbáltam szinten tartani magam a nyomorúságos családi hátterem mellett.


2011. szept. 13. 05:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Az nagyon jó dolog, hogy próbáltad szinten tartani magad a nehézségek ellenére.Gondolj mindig erre,mert nagyon lényeges.

Nem fognak idegennek tartani, az emberek örülni fognak, hogy végre látnak.

Attól, hogy nincsenek kötelezettségeid, még nem tűnsz őrültnek.Örülj ezeknek a kötelezettség nélküli időknek, mert most kipihenheted magad, ami kell a lelkivilágodnak és van időd befelé figyelni, ismerkedni magaddal, az érzéseiddel.Használd ki ezt is.Viszont az hasznos lenne, ha otthon kialakítanál magadnak egy jó napirendet.Ez nem kötelesség, de sok szempontból hasznos lenne.Ez is segít abban, hogy jobb szinten maradj.

2011. szept. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!