Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
az utóbbi időben, hogy egyszerűen soha semmiért nem haragszom senkire. a nevelőapám sokáig molesztált, és PTSD-m is van de semmi haragot nem érzek iránta. depressziós is lettem ettől az ügytől, sőt étkezési zavarom is lett, mégis azon kívül, hogy tartok tőle és visszatérnek az emlékek, ezért gyakran pánikrohamom van, semmi ellenérsésem nincs vele kapcsolatban. tudom most olyan mintha nem lennék normális, de mit gondoltok miért lehet ez?

2021. febr. 2. 22:44
 1/8 A kérdező kommentje:
lemaradt az elejéről hogy "azt vettem észre"
2021. febr. 2. 22:46
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

Igen.

Én ki akartam írni egy kérdést e témában.

Szeretnék tőled kérdezni

Engem apám bántott lelkileg mert persze hogy mindennapos volt a 3 liter tömény szesz.

Én se érzek semmit már

2021. febr. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az.
2021. febr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sztem ezzel nincs semmi baj. Sokkal jobb a megbocsájtó ember mint a haragtartó.
2021. febr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#2

sajnálom, ha szeretnél bezsélni róla vagy ilyesmi, írj rám nyugodtan

2021. febr. 2. 23:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Én velem nem történt ilyesmi, de én se tudok haragudni. Szerintem ez normális.
2021. febr. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem elfolytás. Ha nem lennének érzelmeid, akkor pánikrohamod sem. Az étkezési zavarral pedig a saját nem létező felelősségedért bűnteted magad. Biztos, hogy van benned düh, csak nem a felszínen. Te sem érzed már, de ettől még dolgozik. Ez nem jó, ki fog hatni idővel az életed minden területére. Keress szakembert aki valóban segít. Lehet a sokadik lesz jó.
2021. febr. 3. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hát ha a ptsd a legfobb problema es nem segit semmi a lekuzdeseben akkor.. Hat lehet betegul hangzik de van pár ország ahol a ptsd-t MDMA-val kezelik 1alkalom elég ahoz hogy teljesen megoldodjon a problemad ez a terapia abbol áll hogy 9oran keresztul iszonyat nagy euforia erzesed lesz es ugy erzed hogy mindenkiben megbizol es szeretsz es ki akarsz adni minden olyan ami traumakent erintett es miutan vege az agyad ezeket a gondolatokat traumakat ezzel a csodalatos euforikus megvilagosodott allapothoz köti


En is latyoztam mar tobbszor is es tapasztalatbol mondom hogy nagyon hatasos erre a celra apukam halalat ezzel sikerult teljesen feldolgoznom de ne bizz meg az utcai szarokban. Lehet hogy anyagilag megterhelo lesz viszont az egeszsegedert megeri, meg hat a pszichologus/pszichiater is elker 20k-t egy alkalomert meg felir a rohamra egy 0.25os fronyot meg valami antidepit aztan mergezd csak magad de az csak tuneti kezeles.


Amugy meg en sem tudok haragudni pont az eki miattxd de ez amugy szerintem pozitiv

15/f

2021. febr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!