Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetek, ha a környezetem...

Mit tehetek, ha a környezetem lehúz?

Figyelt kérdés

Már reggel úgy indul a nap. Kimegyek a szobámból és azt látom, hogy mindenki búvalb*szott, utálja az életet, sanyarú sorsa van stb. Nekem meg eleve lehet hogy jó kedvem lenne, de ezt látva az életkedvem is elmegy.

Elköltözés nem opció (anyagiak miatt)


2021. febr. 3. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg őket figyelmen kívül hagyni, akármilyen nehéz is. Ne hagyd, hogy más ember diktálja, milyen kedved van, mert kihat rád is. Összpontosíts saját magadra.
2021. febr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igyekszem, csak sajnos képes vagyok azt hinni, hogy miattam van.
2021. febr. 3. 11:23
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyáltalán felmerül benned, hogy miattad lehet, valamit nagyon rosszul alapoztak a gyerekkorodban. Pszichoterápia segít.
2021. febr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
48%
Próbáld őket is jó kedvre deríteni. Mosolyogj egy nagyot,hívd el őket valamerre,vagy beszélgessetek. Ha eleve búvalb*szott a fejük,beszéld meg,mi a baj. Utána ők is jobban lesznek,így te is vidámabb lehetsz. Esetleg ne gondolj rájuk,ott a fülhallgató,tegyél be valami happy playlistet és csinálj,amihez kedved van.
2021. febr. 19. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!