Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A sok vizsgálat után is...

A sok vizsgálat után is rosszul vagyok?

Figyelt kérdés

Rengeteg orvos látott már (háziorvos, kardiológus, neurológus, szem orvos stb.) de nem múlnak el a tüneteim, így nem tudok teljes,boldog életet élni.. Vérvétel jó, szívultrahang jó, ekg jó, CT jó, minden jó..


Tüneteim: hangyás látás, gyengeség, fényérzékenység, mellkasi fájdalom/nyomás, légszomj, a pulzusom az egekben (néha aludni sem tudok tőle) fejfájás, fülzúgás/csengés, néha zsibbadás, szédülés, köhögés, levegő kapkodás. Most pl úgy érzem hogy nem kapok levegőt és köhögnöm kell mert fura érzés van a mellkasomban. Ezek mitől lehetnek és miért nem múlnak el?🤧 Már lassan 1 éve szenvedek ettől.. Pszichológusnál is voltam nem hatott semmit.. Már attól félek, hogy meghalok


Valaki valami tipp? Valaki hasonló cipőben jár? Kérlek írj.


19/L



2021. febr. 5. 11:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mit mondott az orvos, mi lehet? Miből indultatok ki?
2021. febr. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Mindenki stresszt mond, de nem értem, nem vagyok stresszelős, csak azóta amióta vannak ezek a tünetek..


Meg ha nem találtak semmit akkor biztos az.. Hiába szedek vitamint, gyógyszert nem használ semmi (pulzus csökkentő, magnézium, B D C vitamin)

2021. febr. 5. 11:34
 3/16 anonim ***** válasza:
Túl sokfajta problémát írtál le, ez nem "egy" betegség. Nagyon széttartóak a tünetek.
2021. febr. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

3

Így van, nekem is picit fura ez az egész. Főleg, hogy az orvosok 1 év alatt semmit sem találtak.

2021. febr. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én sem értem, de én ezeket érzem🥺
2021. febr. 5. 11:39
 6/16 anonim ***** válasza:
A mellkasi fájdalom/nyomás, ha a kardiológia eredménye jó, akkor pánikbetegségre utal. A pániktól befeszülnek az izmaid, amikor érzed a fájdalmat, még jobban megijedsz, saját magadnak termeli ki a tested a tüneteket a tőlük való félelmed miatt. Öngerjesztő pániktünetek. A betegségtől pánikolsz.
2021. febr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Amikor nekem voltak pániktüneteim, elkezdtem hosszabb sétákat tenni szabad levegőn, és ettől mindig jól lettem.
2021. febr. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Sajnos az mozgás eléggé el lett hanyagolva az életemben a bezártság, online oktatás, vizsgák miatt.. De próbálok többet lenni a szabad levegőn én is, köszönöm!


Ennyire aljas tud lenni ez a pánikbetegség?

2021. febr. 5. 11:43
 9/16 anonim ***** válasza:
Én azt hittem, meghalok tőle. Kipróbáltam, a "szívtünetek" mit csinálnak fizikai terhelés hatására. Guggoltam jópárat. Jobban lettem, abból tudtam, hogy nem szívbaj.
2021. febr. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Jól értem, hogy kb. a vírushelyzet, a bezártság kezdete óta pánikolsz? Akkor meg is van a szorongás oka.
2021. febr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!