Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichológus (tb) MMPI...

A pszichológus (tb) MMPI tesztet csináltatott, de értékelhetetlen lett, gond ha megmondom, hogy új tesztet kérek?

Figyelt kérdés
Egyszer voltam nála. A pszichiáter küldött. A pszichiáterem elérhetetlen. Nagyon gáz, hogy e-mail-ben ráírtam a pszichológusra, hogy új tesztet szeretnék? Másfajtát persze, ha ez rólam nem ad értelmezhető eredményt. Az orvosom asszisztense egy paraszt, és az orvost sem hajlandó adni. Kioktat, a múltkor még időpont se akart adni. Ezért írtam e-mailt megkerülve az asszisztenst a pszichológusnak. Így az orvos sincs tájékoztatva. Ez így nagyon gáz?
2021. febr. 5. 18:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Az ok, de Tündérhegyet ne vegyük ide a kettő ég ès föld. Pillanatnyilag magánra nincs pénzem. Az én teszt értékelésem 2 mondat. Papíron is.
2021. febr. 6. 22:53
 12/14 A kérdező kommentje:
Amúgy ha egy teszt értékelhetetlen, akkor nem az a logikus, hogy kell egy másik fajta? Hol a gond?
2021. febr. 6. 22:55
 13/14 anonim ***** válasza:

már mi lenne ég és föld?


nem feltétlen az a logikus, hogy "kell egy másfajta teszt", minden teszt teljesen különbözik a többitől, nincs még egy "majdnem mmpi teszt"

csináltathat veled mondjuk egy szondi tesztet, de ez nem olyan, hogy oké, kifogyott a kék tollam, akkor írok feketével

2021. febr. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

1


Mi lenne ég és Föld? Összehasonlítani Tündérhegyet egy tb alapú pszichiátriai gondozóval. Tündérhegyre nem tudok hónapokra elmenni.


2


Pont azért lenne értelme másikat csinálni, mert különbözik a többitől. Lehet, hogy az MMPI számomra nem alkalmas. Inkább kell egy másik fajtával eredményt elérni, mint ezzel semmit. Lehet Tündérhegyen külön-külön megnézik milyen kérdésre mit válaszoltál, mind az 500-at,máshol biztos hogy nem. Külön vannak a kérdések és külön egy válaszpapír, hogy pl: 1-es kérdés igen, kettes nem, 3-as nem. A skálák így keletkeznek.


Szerintem engedjük el a témát. Nincs arra szükségem, hogy itt kelljen magyarázni, hogy nem másik MmPI-t akarok, nem hobbiból akarom teszteltetni magam, és igen ha kifogyott a kék tollam írok feketével.

2021. febr. 7. 03:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!