Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bevillanó képek, jelenetek....

Bevillanó képek, jelenetek. Normális?

Figyelt kérdés
Ha például ránézek valakire, akkor előfordul hogy képek/jelenetek villannak be vele kapcsolatban. Volt hogy egy buszon ülő férfi arcáról koponyák jutottak eszembe és az arca helyett koponya villant be. Olyan is volt, hogy egy nő hasonlított Mona Lisára és beugrott egy kép a festményről rajta a nő arcával, eléggé morbid módon, inkább nem részletezem. 70%-a ezeknek a beugró képeknek nem nyugodtak és szépek.

2021. febr. 6. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogyan látod ezeket magad előtt? Gondolataidban, vagy olyan, mintha valamilyen jelenés lenne?
2021. febr. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem vegyesen. Van hogy pusztán gondolatban(például a Mona Lisa eset) , olyankor ki is kapcsolok, de volt hogy jelenésként (például a férfi arca).
2021. febr. 6. 23:36
 3/5 A kérdező kommentje:
Néha nehéz eldönteni, mert mindig a szemem előtt látom ezeket ("belső vagy külső" szem)
2021. febr. 6. 23:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Én felkeresnék egy szakembert.
2021. febr. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Huh.. Ez komoly.. Én csak gondolatban látok ilyesmit.
2021. febr. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!