Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Anyámnak lehet az altatóktól,...

Anyámnak lehet az altatóktól, Xanaxtól rohadt büdös szaga?

Figyelt kérdés

Olyan szaga van reggelre, meg izzad, mint aki rohadna belülről, ilyen bűzt én még életemben nem éreztem. Beveszi a kanapá, takaró is. Utána napokig rókázni lehet, ahol feküdt...


Korábban nem volt ilyen szaga, ez nem sima izzadtság szag...


2021. febr. 7. 12:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Anyukád nem szokott fürödni illetve ágyneműt mosni?
2021. febr. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon ritkán fürdik... De egyébként fürdés után is így jár... De például egyszer lefeküdt az én ágyamra, bevette azt a rohadt bűzt...
2021. febr. 7. 12:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy a Xanaxtól lenne szaga, akkor a fél világ bűzlene. Ott a válasz....nagyon ritkán fürdik.
2021. febr. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát de ilyen korábban nem volt neki, akkor sem fürdött gyakrabban és nem izzadtsád szag. Ilyen hullaszag, amitől hánysz... Tuti nem normális, ha fürdik, utána is egyből ilyen a szaga.
2021. febr. 7. 13:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Alkoholt nem iszik?
2021. febr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem. Tudom, milyen az alkoholszag, nem ilyen. Ez nagyon büdös, szóval vagy beteg, vagy ezektől van. Olvastam, hogy okozhatnak ilyet.
2021. febr. 7. 19:03
 7/10 anonim ***** válasza:
El kellene mennie orvoshoz. Ő ezt nem látja problémának?
2021. febr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem az alkoholt, mert sajnos érintett vagyok gyógyszer-és alkoholfüggőség témában. Nem folyamatosan csinálom, hanem időszakosan, de akkor olyan mértékben, hogy utána rendre kórházba kerülök súlyos megvonással. Na, akkor olyan szagom van napokig, hogy magamnak is nehéz elviselni. Minden pórusomból árad, az egész bőrfelületemből, hiába tisztálkodom, semmit nem változtat. Nagyon különös szag, semmihez sem hasonlítható. Szörnyű, az ágyneműk, ruhák, minden átveszi. Ez addig tart, amíg a felhalmozódott méreganyagoktól ki nem tisztul a szervezetem. Igaz, ezt senki nem mondta, szóval a saját elméletem.
2021. febr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, de ha iszik rà,....
2021. febr. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
felfekvése nincs?
ápr. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!