Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Honnan fogom tudni hogy hat a...

Honnan fogom tudni hogy hat a pánikbetegség ellen szedett nyugtató, ha a mellékhatásai közt ugyanúgy ott a szédülés?

Figyelt kérdés
Ma elkezdtem szedni egy nyugtatót mert egész egyszerűen kibírhatatlan a szédülés amit a pánik okoz, esek össze, mint aki lépárnás fólián jár, nem bírom. Szóval elkezdtem szedni, de a mellékhatások közt gyakori a szédülés. Na most ha továbbra is szédülök, akkor honnét tudom hogy használ-e vagy sem. Illetve így érdemes-e egyáltalán szedni?

2021. febr. 8. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Én pont ezért hagytam abba az antidepresszánst, mert 2-3m magasban kellett a munkám miatt mászkálnom, és a gyógyszer miatt szédülni kezdtem.

Ráadásul el kezdtem nem érezni semmit, olyan volt mintha zombi lennék, csak csináltam a dolgomat automatikusan.

Akkor azt mondtam, hogy na jó, ennyi volt, ez nem kell, majd élek ahogy tudok.

Azóta élek ahogy tudok.


De ha pánik ellen szeded, akkor kb. 2 hét után már nem leszel pánikos. Majd meglátod.

2021. febr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Az igazság az hogy pánik ellen szedem ugyan, de azon belül PONT a szédülés ellen, mert az a legrosszabb, az tesz tönkre, attól nem tudok élni se. Nekem már az is jó lenne ha nem éreznék semmit mert a szédülésnél az is jobb.

Amúgy most bő két órája vettem be az első szemet, kicsit olyan érzésem van mintha elkezdtem volna lebetegedni, olyankor szoktam így elgyengülni, elfáradni.

2021. febr. 8. 20:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Énis pánikbeteg vagyok és antidepresszánst szedek de nem szédülök. Pedig énis szédültem amikor bepánikoltam. De ez teljesen kigyógyított. Sőt tériszonyom is javult.
2021. febr. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 Köszönöm a válaszod! Megkérdezhetem te milyen régóta szeded, vagy meddig szedted amíg meggyógyultál ebből?
2021. febr. 9. 21:51
 5/7 anonim ***** válasza:
6 hónapja szedem és mióta szedem nincs pánikrohamom. De nálam van nem meghatározott szorongás is. 2 hónap kellett mire azis mérséklődött.
2021. febr. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ajaj, az hosszú idő. Nekem a mostani gyógyszeremre (Rudotel) eleve az van írva hogy ne szedjem 30 napon túl. Viszont nekem első körben a szédüléstől megszabadulni lenne a cél, sajnos tegnap este is hiába vettem be még a második napi adagot, éjfél fele megint volt egy olyan szédülésem hogy azt hittem kampec. Remélem hosszabb távon eltűnik majd.
2021. febr. 10. 14:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnos ezeknek a betegségeknek hosszú idő a gyógyítása.

A gyógyszertől rendeződni fog a dolog.

2021. febr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!