Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogy eltereljem a...

Mit tegyek, hogy eltereljem a figyelmem a számítógépezésről?

Figyelt kérdés
Középiskolás vagyok, édesanyámmal élek, de ő mindig dolgozik. Még karantén előtt nem volt vészes a helyzet, mivel sokat jártam edzésekre, de mióta online oktatás van és egyedül vagyok itthon egyszerűen nem tudok elszakadni a géptől. Totál felborult a napirenden és képes vagyok akár 12 órákat ülni előtte. Próbáltam rajzolni meg ilyenek, de akkor a telefonhoz nyúlok :/ 17/l
2021. febr. 8. 23:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem gond, ha ezt teszed, de legalább töltsd azt a 12 órát értelmes dolgokkal. Illetve tarts gyakori szüneteket, félóránként elmész az ablakhoz, nézelődsz egy percig, majd vissza. Segít megelőzni a szemproblémákat.
2021. febr. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sokkal rosszabb elfoglaltságok is vannak,pontosabban károsabb függőségek a számítógépezésnél.Majd a karantén után minden megváltozik,reméljük.De addig is nézzél a tv-n filmet,vagy olvassál,az is leköt.
2021. febr. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1 négyzetméteren is szénné tudja magát edzeni az ember ha akarja. Én is sokat gépezek, de meg tudom unni. Ilyenkor séta, könyv olvasás, pakolászás, súlyzózás van helyette.
2021. febr. 9. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3.:De ő lány.
2021. febr. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előzőhöz:Ők nem azt csinálják,mint a fiúk,hogy unatkoznak akkor időtöltés gyanánt elkezdenek gyúrni.
2021. febr. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát én fiú vagyok, de biztos nem gyúrnék, ha unatkoznék. Biztos van aki ezt csinálja, de nem azért mert fiú.
2021. febr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem írod, hogy miért probléma ez neked. Csak nem valahogy rossz érzés, hogy gépezel, vagy okoz más károkat is, pl tanulás borul. meg mit jelent az, hogy anapirend borul. ezek a részleetek a fontosak szerintem és ezekre tudsz megoldást találni konkrétan.
2021. febr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!