Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azt érzem, hogy meg fogok...

Azt érzem, hogy meg fogok halni, hogy gyozzem le ezt? Ugye nem lesz semmi baj, életben maradok?

Figyelt kérdés
16 vagyok, 1 évig dohanyoztam (nem kellet volna, tudom) de már letettem. Szívem teljesen oké, voltam szivultrahangon is, EKG-n is, minden rendben volt. Ez volt amúgy november elején, bár remélem azota is jók maradtak a dolgok. Igazából én sem tudom, miért érzem ezt,de régebben is állandóan beképzeltem magamnak, hogy ha elalszom, meg fogok halni. Nyugtassatok meg, nem szeretnék még meghalni :(

2021. febr. 15. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
16 éves vagy, fejlődő, emiatt regenerálódó szervezet, soha nem lesz annyira kicsi a matematikai esélye ennek mint most. A dohányzás meg jót nem tett, azért nem lesz maradandó egészségkárosodás sem. Yolo van meg no future, majd 50 év múlva agyalj ezeken. :) 23f
2021. febr. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én épp most nézem a Végső állomás 3. részét,az 1,2 már megvolt,még azért megszeretném nézni a 4 és 5-öt is.Úgyhogy ne hozd rám is a frászt kérlek,mert még magam alá csinálok.
2021. febr. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%

16 éves vagy, egészséges, miért agyalsz ilyesmin?

Az esélyed az ilyen spontán halálra álmodban kb egyenlő a nullával!

50 leszek, daganatos beteg, de még én se agyalok ilyesmin!

2021. febr. 16. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!