Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hipochonder vagyok es nagyon...

Hipochonder vagyok es nagyon rossz. Hogy gyozzem le? Lehetséges?

Figyelt kérdés
Ha valakinek valami baja van attol felek rögtön hogy elkaptam stb.. Anyukámnak most hasmenese volt azt mondta hogy csak tul sokat evett de mar hihetetlenül felek. Es tudom hogy ez bunkóság de mit csináljak? Nagyon rossz.. Kérlek csak normalis válaszokat16L

2018. jan. 11. 19:09
 1/6 anonim válasza:
Jól vagy? Olyan sápadtan írsz.. Hasad nem fáj?
2018. jan. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Iszonyat vicces valaki..
2018. jan. 11. 20:01
 3/6 anonim válasza:
Ne félj nem lesz semmi bajod. Fiatal vagy,ne gondolj a betegségekre .
2018. jan. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Igen, ez borzasztó rossz, én is hipochonder voltam, méghozzá keményen. Igen, ki lehet ebből jönni! Nekem ehhez pszichiáter és gyógyszeres kezelés kellett (kényszerbeteg vagyok, tkp ennek egyik válfaja lehet a hipochondria is).

Addig is, amíg eljutsz az orvoshoz, adok néhány tippet. Gondolj arra, hogy a szervezeted pontosan tudja, hogyan védje meg magát a kórokozóktól! Megteszi ezt akkor is, ha te nem figyelsz rá. Bízz benne! A webbeteget és hasonlókat felejtsd el, SOHA NE keress rá egyetlen betegségre vagy tünetre sem! Előre szólok, hogy ez nagyon nehéz lesz, de meg kell állnod! Ha valami szokatlant észlelsz magadon, fordulj orvoshoz, de semmiképp ne diagnosztizáld magad. Egyébként a háziorvosodnak is feltűnhetett már, ha túl gyakran jársz hozzá mindenféle nyavalyákkal, amelyeknek semmi sincs a hátterében - persze a legtöbben arra gondolnak, hogy egyszerűen csak nem akarsz suliba menni... ezért mindenképp mondjad neki a hipochondriát, és majd eligazít, hova fordulj ezzel.

2018. jan. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi
2018. jan. 12. 18:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy sürgős műtétem (császár) azóta én is ilyen vagyok...próbáld meg lekötni magad valamivel...internetet tényleg felejtsd el...én most kezdtem el a pszichológust de hosszabb folyamat ez sajnos...én csak arra tudok gondolni hogy nem akarok így élni :( ... egésznap parázok ahelyett hogy a barátokkal lennék moziznék élnék...sok sikert!!! Sikerülni fog!!!
2018. jan. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!