Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miből merítsek energiát a...

Miből merítsek energiát a további vegetáláshoz?

Figyelt kérdés
Kezdek teljesen belefásulni a munka-bolt-otthon szentháromságba. Semmi sincs, ami feltöltene energiával. Ami engem eddig feltöltött az be van tiltva, ki tudja meddig (barátokkal beülés valahova, egyéb közös programok, illetve a csapatsport szintén barátokkal). Igen, tudom, hogy barátokkal most is lehet találkozni, egymáshoz felmenni. Eddig is ezt csináltam. De nem tölt fel energiával azért, mert ott a család, az enyém vagy az övé, mindegy. Ez nekem így nem kikapcsolódás. Amig nem volt fagy, addig kirándultam/tunk, mert azt lehet, de az sem adott semmi plusz energiát. Aki még ilyen helyzetben van, miből merít energiát, mivel tud kikapcsolódni?

2021. febr. 16. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Szexelj
2021. febr. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél erőt magadon, és menj el munka után futni, vagy csak sportgyaloglás...

Én minden nap megyek, ülőmunkát végzek, muszáj!

2021. febr. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 Az nekem soha nem segitett. A járvány előtt sem.


#2 Én fizikai munkát végzek, egész nap gyalogolok. A futás pedig ugyanúgy egyéni tevékenység, abból nem lesz energiám.


Privát üzenetre irnám, hogy nem akarok még többet dolgozni. Csak feltöltődésre lenne szükségem, nem további kötelezettségekre.

2021. febr. 16. 10:58
 4/4 anonim ***** válasza:
41%

"De nem tölt fel energiával azért, mert ott a család" - ez azért elég gáz...

Akkor "kuksolj" otthon. Rengeteg otthon is űzhető hobbi van. Akár keress új hobbit, legyél nyitott, próbálj ki valami újat!

2021. febr. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!