Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek pszichiáter orvos...

Mit tegyek pszichiáter orvos nem segít és a gyógyszer nem hat?

Figyelt kérdés
Megprobálom rövidre összefoglalni értsétek mi a gondom. 2018 év végi telén kezdődöt, amikor ki jött a mentális betegségem. Olyan sokat romlott mentális betegségem, hogy 2019 év elején Pszichiáterhez kerültem.Pszichiáter orvostól, kaptam gyógyszer, amit 1 hónap belül eltünt a betegségem. Fél évig tünet mentes voltam. Aztán fél év útán vissza jött a beteségem. Ekkor kezdöttek a problémák. Amikor orvos elkezdte emelni gyógyszer adagják, azt mondta majd 4 hónap múlva jöjjek vissza. 4 hónap múlva vissza mentem és mondtam hogy semmi nem javult az állapotom. Pszichiáter orvos újra emelte gyógyszer adagját, azt mondta majd 4 hónap múlva jöjjek vissza. Hiába emelte a többször gyógyszer adagját, az állapotom semmi nem javult. Lassan 3 éve van ez a mentális betegség, amiből nem tudok kigyógyulni belőle. Mentális betegségem miatt nem tudok dolgozni lassan 3 éve! Lassan 3 éve hiába szólok Pszichiáter orvosnak, hogy már nem hat gyógyszer. Pszichiáter orvos nem hallgat végig, hanem kiírja gyógyszer, azt mondja találkozunk 4 hónap múlva. Ott tartok, hogy annyira elegem van mentális betegségemből. Már nem látom az értelmét, olyan gyógyszert szedjek amit nem hat. Jővőhéten kéne vissza mennem a Pszichiáter orvoshoz kontrollra meg gyógyszer kiíratni. Még útolsó esélyt adok az orvosnak. Komolyan orvos nem segít nekem, nem ír ki másik gyógyszert. Hanem megint azt mondja kíírja gyógyszert majd újra 4 hónap múlva jöjjek vissza. Akkor tényleg elküldöm az nénikében.Soha többé nem megyek vissza Pszichiáterhez és azonnal befejezem a gyógyszert szedését. És nem érdekel hogy hirtelen gyógyszer elhagyásnál, gyógyszer elvonási tünetem lesz. Egyszerűen hihetetlen, itt van ez a mentális betegség, amiből nem tudok kigyógyulni és Pszichiáter orvos nem segít. Remélem elolvastátok amit írtam. Most jönne a kérdésem. Ilyenkor mi a teendő pszichiáter orvos nem segít és a gyógyszer nem hat? Mit csináljak? Keressek egy másik pszichiáter orvos, aki segít nekem és ki ír egy olyan gyógyszer amit hatni fog? Komolyan kiakarok gyógyulni a mentális betegségből!

2021. febr. 18. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Keress egy pszichológust aki nem a tunetet kezeli hanem az okot keresitek meg
2021. febr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi a gyógyszer? Mi a betegség?
2021. febr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

másik pszichiáter.

vagy bentfekvés, ahol beállítják a gyógyszert

2021. febr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne hagyd el a gyógyszer t egyből ne dobd ki mondjuk

Csak csökken teni kell

Fokozatosan

2021. febr. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!