Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi van velem? Mi a francot...

Mi van velem? Mi a francot csináljak?

Figyelt kérdés

Ez. Ez hosszú lesz.

Szóval kezdjük ott, hogy egyáltalán nem érzem és éreztem magam a bőrömben, fogytam tíz kg, aztán gyorsan visszahíztam hetet.

Úgyérzem a túlsúlyom is közrejátszik, hogy nem kellek senkinek. (177 cm jelenleg 81 kiló)

Plusz úgy érzem magamat, hogy soha senkinek nem felel meg az amit teljesíteni, vagy nyújtani tudok.

A tanulmányi és verseny eredményeim nem felelnek meg a szüleimnek, csak a szar dolgokra reagálnak, soha nem kapok dícséretet.

Öregapám is egy semmirekellőnek tart.

Barátaim nincsenek, senkit nem érdekel az ami engem igen.

Az osztálytársaim 90% utál. Én is őket.

A lányokról már egy ideje lemondtam. Nem járhatok el sehová sem, soha nem is járhattam, mindenki mehet mindenhová rajtam kívül, annak ellenére egy rab vagyok itthon hogy jövő ilyenkorra már nagykorú leszek.

Úgy érzem, hogy senkinek nem vagyok elég jó, és nincs szüksége rám a világnak. Ha nem egy gyáva fasz lennék, már rég kicsináltam volna magam. És most jöhetnek az anyázós válaszok, meg a ne itt rinyáljá'tipusu emberek.

Leszarom.

Csak mivel nincs kinek kiöntenem azt a sok évnyi lelki fost, ezért ide írok. És mielőtt azt hinnéd, nem vagyok mindig ilyen negatív, de most van okom, hogy szar kedvem legyen.

És még nem fejtettem ki eléggé magam. Majd ha eszembe jut leírom válaszokhoz. Nem tudom mit csináljak. Nagyon szeretnék ebből az állapotból kikerülni, mindegy, hogy hogyan. Csak legyen vége...

Napi szinten szenvedek, és belül ordítok. Itthon kimutatni nem merem, hogy bajom van, mer egyből pszichiátriai eset vagyok.

Bocsánatot szeretnék kérni mindenkitől, hogy most az éjszaka közepén itt sírok, de nem tudok kinek, és nagyon kétségbeesett vagyok.

17F


2021. febr. 18. 22:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Szia! Leginkább a fogyás a gondod, vagy úgy minden?:/
2021. febr. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem hívj föl egy segélyhívót, ott együttérzést, támogatást fogsz kapni. Ők tudnak segíteni, mert tanulták, de ugyanúgy anonimek mint mi itt a gyakorin.
2021. febr. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A fogyás csak egy lapát az egészre. Hónapok óta csak szar kedvem van. Senkinek nem felel meg az amit csinálok, és a környezetem egyre azt diktálja, hogy egy nulla vagyok, púp a világ hátán.
2021. febr. 18. 23:00
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia mik azok a dolgok amik téged érdekelnek de másokat nem?
2021. febr. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia! Velem is volt így egy időben.

Apummal alapbol nem vagyok jóba, anyummal naponta kiabáltunk egymással, mamámékkal összevesztem, tesómmal sem voltam jóba, nem volt egy barátom sem. Egész nap ittbent sírtam a szobámba, tudom milyen rossz az, amikor senkinek nem tudsz beszélni a problémáidról. Most annyival jobb már, hogy tesómmal, mamámékkal és anyummal jóban vagyok, viszont anyummal összekapunk még most is elég gyakran, nincsen egy barátom sem, szóval nekem ilyenkor az segít, hogy naplót írok, tudom hogy fiú vagy, és sokak szerint ez egy lányos dolog, én is lány vagyok amúgy, de szerintem egyentalán nem lányos dolog, nekem rengeteget segített/segít, úgy érzem olyankor meghallgat valaki, és mire leirtam/kiirtam mindent magamból, megnyugszom. Én depressziós voltam/vagyok, és a naplóírás rengeteg mindentől megmentett (ezt nem részletezném, rengeteg hülyeséget csináltam már..). Nagyon ajánlom neked is a napló írást, és mindenkinek! Remélem jobban leszel!!

2021. febr. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Biztos van akit érdekel, csak nem itt és nem a korosztályomban.

Politika, hit, hagyományőrzés, magyar történelem és egyéb hazafias dolgok.

Néha úgyérzem 100 évvel később születtem mint kellett volna.

2021. febr. 18. 23:14
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a rendkívül pozitív és támogató válaszokat. Bevallom megkönnyeztem, hogy van még olyan ember, aki képes szeretettel felémfordulni
2021. febr. 18. 23:16
 8/13 anonim ***** válasza:
Amúgy ide szerintem nyugodtan kiirhatod ha épp bánt valami, és megpróbálunk segíteni:)
2021. febr. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Mindenki életében vannak jobb és rosszabb időszakok is, Te most épp az utóbbiban vagy. Lehet sok a tanulás is, fáradt is vagy az iskola miatt, stb.

Próbáld meg megtanulni kicsit elengedni a dolgokat. Jön a jó idő, menj el sétálni, ha esetleg van háziállatod foglalkozz vele.

Ha nagyon magányos vagy próbálj ki egy csevegős, esetleg társkereső oldalt (Badoo) . Én is így kezdtem. A Badoonak köszönhetően találtam egy barátot, akivel minden nap, reggeltől estig beszéltem. Jó volt tudni, hogy valakivel el lehet hulyulni a közvetlen baratokon kívül is. Majd megtaláltam szintén itt életem első nagy szerelmét (remélem utolsót is).

Nem szabad feladni, ha szomorú vagy és idegeskedsz minden azzal csak magadnak artasz, próbáld meg mindenben a szépet, jót latni. 😊

Hamarosan minden jobb lesz, fel a fejjel.

2021. febr. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 IndestructibleWarrior válasza:

Szia, ismerős...Én sem kaptam soha sem elismerést semmiért, meg ez a "nulla" szöveg.-_-

Nagyon sokáig rosszul éreztem magam emiatt, depressziós voltam, nagyon, de már csak magamnak próbálok megfelelni.

Ha úgyis fogyni szeretnél elkezdhetnél edzeni.

Sok előnye van, önbizalmat ad, a mozgás boldogsághormont termel, pozitív visszajelzést kapsz majd a környezetedtől.


Kitartás :)

2021. febr. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!