Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogy ne érezzem...

Mit tegyek, hogy ne érezzem magam egyedül/magányosnak?

Figyelt kérdés
Röviden és tömören annyi, hogyha egyedül vagyok egész nap vagy akár csak egy fél nap még az élettől is elmegy a kedvem. Nagyon igénylem a társaságot. Szerintetek mit kéne csinálnom, hogy otthon is jól érezzem magam? Vannak hobbijaim de az a baj, hogy azokat is társaságban szeretem csinálni :(
2021. febr. 21. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Kommunikálj emberekkel. A semminél jobb.
2021. febr. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Énekeld,nem vagyok egyedül !
2021. febr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ugyanilyen vagyok:) nagyon rossz ez, megoldást én nem találtam, csak azt, ha valakivel beszélek, vagy találkozok valakivel, vagy olyan helyen vagyok, ahol emberek vesznek körül.
2021. febr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Beszélgess emberekkel. Barátkozz. Akár megpróbálhatsz régi ismerősókre, unokatesókra is ráírni. Keress fórumokat, csoportokat ahol a hobbidról tudsz beszélni. Olvass egy jó könyvet. Foglald el magad. Legrosszabb esetben youtube-ozz, néz olyan embereket akik szimpatikusak, ez kelthet egy kis illúziót, hogy nem vagy egyedül.


A hosszan tartó magány káros lehet, de egy kis egyedülléttől nem kell megijedni. Ha még is, önelfogadási problémáid lehetnek. Ez esetben foglalkozz ezzel.

2021. febr. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!