Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipoláris párom mániás szakasz...

Bipoláris párom mániás szakaszban, hogyan tudom megkönnyìteni?

Figyelt kérdés

Páromat kirúgták a munkahelyèről. Azóta egyre jobban "pörög". Már olyan szinten, hogy bárki aki olyat mond ami nem tetszik neki, agresszíven reagál (nem tettleg, hanem verbálisan). Irreális álmai vannak. (Sztár lesz, plusz olyan munkákra jelentkezik amihez semmilyen szakkèpesìtèse és tapadztala nincs). Ha szólunk neki, hogy gondolja át, rögtön megharagszik. A szülei is aggódnak.

4 éve vagyunk együtt, 3 éve együtt is élünk. Rendesen szedi a gyògyszert, jár orvoshoz. De most kicsùszott a lába alól a talaj. Sajnos ez már rám is kièleződik, mert szerinte nem támogatom eléggé. Jelenleg mindent én csinálok itthon is, amellett, hogy 3 műszakban dolgozom. Kezdek kikèszülni, hiszen nem hogy nem segít, engem hibáztat, hogy miattam tart ott ahol, miattam nem tud fejlődni.

Fogalmam sincs mit tegyek, hogyan tegyem.

Mit lehet ilyenkor tenni? Segíteni?



2021. febr. 22. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
14%
Vagy te is tönkremész, vagy kiszállsz a mérgező kapcsolatból.
2021. febr. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiater, gyogyszervaltas a leheto leghamarabb.
2021. febr. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
38%
Mániás epizódban van, és még nem hívtad a mentőket?? Olyankor az ember felelőtlen, baleset is érheti. Mellesleg láthatóan nem hatnak azok a gyógyszerek, amiket kap.
2021. febr. 23. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!