Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudok dönteni egy nagyon...

Nem tudok dönteni egy nagyon fontos ügyben. Létezik olyan módszer, amivel valamiképpen megkönnyíthetem magamnak a döntéshozatalt?

Figyelt kérdés
3 éve dolgozom egy adott munkahelyen, ahol egyre rosszabbul érzem magam. Már két hónapja táppénzen vagyok, pszichoszomatikusan mindenféle betegségeket összeszedtem, csak hogy ne kelljen bemennem oda. A szívem mélyén viszont szeretem azt a helyet, csak egy-két embert nem tudok ott elviselni. Már csak két hétre ír ki az orvos. Muszáj döntenem. Új állás vagy ne futamodjak meg?
2010. jún. 19. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Fej= új állás

Írás= maradsz a munkahelyeden


Nem olyan bonyolult ez...

2010. jún. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát nemtudom...


Ha Te a mai világban mered kockázatni a mostani állásod..

Ha elmész onnan lehet hónapokig nem találsz helyet sehol..


Más örülne ha lenne hol dolgoznia, te meg nem jársz be 1-2 unszimpi ember miatt..?!


De mért nem szereted őket? Bántanak, vagy mi?

Mert ha csak simán nem tudod őket elviselni, de ők nem bántanak téged akkor a te fejedben kéne rendet rakni kicsit s jobb lenne.

2010. jún. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha annyira utálod a melóhelyed, akkor nézzél új állást.


Én is csináltam ezt, hogy állandóan kiírattam magam a dokival, mert utáltam bemenni, unott pofával dolgoztam, többen kérdezték, hogy szeretek e itt dolgozni. Egyszer a főnök is megkérdezte. Erre azt válaszoltam. Hát ha nincs jobb. Na erre berágott rám.


Egyébként meg minden reggel késtem 15 percet, mert úgy jött a busz, és nem akartam előbbi busszal menni :)


Utáltam az egészet. A főnökömet, a feleségét, a társaságot, szar volt az egész. Másfél év után rúgtak ki.

Azt mondták nem vagyok megbízható.


Meglepődtem rajta, de amint kimentem az utcára, olyan boldog voltam :)

Nagyokat sétáltam a nyári napsütésben.


Előtte meg ugye a napot nem láttam soha, mert mindig bent rohadtam, reggeltől estig.


Aztán kaptam pénzt is, amivel még egy hónapig elvoltam.


Utána anyuval csináltunk egy Bt. eleinte nehezen indult, de most már megy. Így már több pénzt keresek kevesebb munkával. A munkákat megcsinálom amit kérnek a megrendelők, de nincs úgymond főnököm, és magamnak osztom be az időmet. És ez így jobb.

2010. jún. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha okosan csinálnád akkor elkezdenél munkát keresni úgy, hogy közben maradsz a régi helyeden, mert simán lehet hogy fél évig is eltart mire találsz egy másik állást.
2010. jún. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Lehet ,hogy tul pesszimista felfogásu vagy, s nem is akarod magad jól érezni, sajnos az én baráti körömben van hasonló felfogásu, rettenetes undorral megy mindennap dolgozni, s ez nem jó, még az is idegesiti, hogy én kedvvel megyek a saját munkahelyemre.
2010. jún. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!