Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért azonosulok szinte...

Miért azonosulok szinte minden ember reakcióival, beszédstílusával, viselkedésével és miért ítélkezem?

Figyelt kérdés

A legtöbb embert kinézet és viselkedés alapján, ránézésre ítélem meg, még ha ismerem is őket.

Az olyan embereknél akik

Elég gyakran érzem úgy, hogy bármi amit mondanak nekem vagy másoknak amit hallok az kamu, nem tudom eldönteni, hogy mindig direkt, vagy félelemből nem merik azt mondani amit én úgygondolom hogy látok és leolvasok az arcukról.

Amit úgyérzek, hogy bénán vagy bután mondanak elképzelem, hogy ha ugyanúgy vislkednék akkor valószínúleg énis olyan butának/bénának tűnnék. Ez néha meg is történik, valami olyat mondok vagy úgy viselkedek mint egy ismerősöm akiről buta véleményem van akkor ugyanolyan butának, és lenézettnek érzem magam.



#mentalbreakdown
2021. febr. 22. 14:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs saját, önálló személyiséged
2021. febr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!