Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lehet az ha szinte...

Mitől lehet az ha szinte folyamatosan félek, szorongok pedig nem akarnék ilyen lenni?

Figyelt kérdés

Régebben azt gondoltam hogy ez normális de mióta járok pszichológushoz azt érzem hogy ez nagy baj, főleg hogy nem tudok ezen változtatni. Hiába veszek magamon erőt, nem tudok ezen változtatni.

Amikor egyedül vagyok, nincs senki körülöttem akkor nem ilyen vagyok, de ahogy más van a közelemben egyből szorongok, félek, csak azt nem tudom miért. Próbálom ezt nem kimutatni, de nem egyszerű.


2021. febr. 7. 12:20
 1/1 anonim válasza:
Avoidant személyiségzavar? Így látatlanban nehéz megmondani, de a pszichológus segíteni fog. Ha huzamosabb ideig nem érzel javulást keress fel egy másikat!
2021. febr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!