Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Escitil gyógyszerről vélemények?

Escitil gyógyszerről vélemények?

Figyelt kérdés

Nagyon sok rosszat olvastam az antidepresszánsokrol, a mellékhatasai nem igazán buztatóak. Félek bevenni, mert félek hogy ezzel "elcseszem" az életem es gyógyszerfuggő leszek egész életemben.

Viszont nagyon szeretnék már meggyogyulni ezért is szántam rá magam a gyógyszerre.

Valakinek személyes tapasztalat?



2021. márc. 1. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem szedtem, de azt olvastam róla, hogy hamarabb hat, mint a többi ssri antidepi.
2021. márc. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
A legmodernebb SSRI antidepinek is nevezik. A szokásos adag 10mg, szóval nagyon-nagyon kevés. Nem leszel gyógyszer függő életed végéig. Ez baromság. Mellékhatások természetesen vannak, főleg az elején. A szexuális diszfunkció hosszabb ideig is megmaradhat.
2021. márc. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az elején húzós lehet. Aztán, segít. Tapasztalat.
2021. márc. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor nem lesz tőle semmi bajom ha elkezdem szedni?

Nem akarom hogy megváltozzon a személyiségem, vagy nagyobb kárt tegyek vele magamban. Eléggé félek, nem szeretek gyógyszert szedni

2021. márc. 1. 20:56
 5/7 anonim ***** válasza:
15%
Ezek nem oldják meg az emberek problémáit.
2021. márc. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi bajod
2021. márc. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#5 nagyon jól tudom, ezért sem akartam szedni, de ahhoz hogy az ember legalább az úton el tudjon indulni szükség van egy kis lökésre

De nyilván aki ilyen vagy súlyosabb helyzetben van mint en jobban megérti

2021. márc. 2. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!