Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Escitil és yarocen gyógyszerek...

Escitil és yarocen gyógyszerekről van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Milyen mellékhatásai voltak és meddig?

Kevert szorongásos depresszióra kaptam. Tegnap este illetve ma reggel vettem be az első szemet de ma egész nap hulla fáradt vagyok, étvágyam annyi sincs mint eddig volt. Felet kellett mindkettőből bevenni kezdetnek. Kinek mennyi idő múlva csökkentek a mellékhatások?


2019. nov. 23. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy hónap után kezdenek hatni, addigra a mellékhatások is elmúlnak.
2019. nov. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem körül belül 3-4 hét múlva kezdett hatni. Ettől kezdve mint akit kicseréltek, elkezdtünk emberi hangnemben beszélni a férjemmel. Tudni kell, már ott tartottam hogy elválok tőle. Miután jobban éreztem magam ezektől a gyógyszerektől, teljesen másképp lattam az addigi kilátástalan helyzetet, most fél év elteltével pedig úgy tekintek az elmúlt időszakra, mint egy rossz fejezetre az életemben amit sikerült ezekkel a szerekkel áthidalni. Nyilvánvalóan a gyógyszereket nem tekintem megoldásnak, és nem is állítom hogy ez lett volna az egyetlen megoldás a helyzetem kezelésére, de nem tudom mi lett volna nélküle és valahol mélyen örülök hogy elkezdtem szedni őket.

Beláttam hogy bármennyire is megromlott a férjemmel a házasságunk és bármennyire utáltam azt is ha csak levegőt vesz, muszáj legalább megpróbálni helyre hozni a dolgokat. Persze ha nem ment volna még így se, akkor valószínűleg most nem kezdeném újra meglátni benne azt a férfit akinek 3 éve igent mondtam és aki a kislányom apja is egyben. (közel sincs még minden rendben köztük a párommal, de úgy érzem érdemes még egy esélyt adnom a házasságomnak) :)


31N

2020. jan. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!