Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Escitil SSRI gyógyszerről mi...

Escitil SSRI gyógyszerről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalataitok? Tényleg segít a pánikon és a szorongáson?

2020. nov. 24. 09:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

igen


nekem szorongás volt, sok antidepi nem segített, a citalopram igen. mondjuk ez eszcitalopram, de gondolom hasonló.


egyébként miit gondolsz, viccből írta fel?

2020. nov. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Jó gyógyszer, igen segít a pámikon és a szorongáson.
2020. nov. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szorongásra kiváló. Én is ezt szedem. Tünetmentes vagyok.
2020. nov. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
23%
Sziasztok én is sajnos pánikbeteg vagyok és nekem is ezt a gyógyszert írta fel a pszichiáter de az istenért se merem bevenni mert nagyon félek a gyógyszer melléhatásaitól.
2020. dec. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem tudom megérteni hogy lehet ennyire félni. Én attol féltem hogy úgy maradok. Inkább beszedtem a gyógyszert minthogy tovább szenvedjek.
2020. dec. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%

4


Akkor pánikolj tovább


Hát még ilyet nem láttam


Mi bajod lenne, mégis mit gondolkodtok?? Az orvos hülye, és veszélyes gyógyszereket osztogat szórakozásként?


Antidepitől félsz? Oké...

2020. dec. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
4-es bolond vagy
2020. dec. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

5-6-7


Azért ha nem kell feltétlenül gyógyszer akkor inkább ne,


[link]


Konkrétan beszéltem egy sráccal akinek voltak ssri szedés közben ilyen jellegű problémái...én inkább passzoltam, persze ha nagyon durván szorongsz akkor megéri bevállalni a rizikót.

2021. febr. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

8


a tenyek-tevhitek féle szendi oldal nagyon erős csúsztatásokkal és túlzásokkal van tele. A te féle rizikód az nagyjából 25% citalopramnal, és kimerül egy késleltetett orgazmusban, ami általában nem a lány bánatára történik. Látom itt is sikerült egy olyat kinéznie magának, amelyiket itthon nem is használják. jellemző arra a csávóra eme gyengén sikerült manipuláció :D

2021. febr. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

9


Sry, pontosan nem ismerem az oldalt csak egy példát linkeltem, de attól még szerintem igaz hogy ha nem muszáj ne használjatok ilyen gyógyszereket.


Nyilván ez a depressziód-szorongásod mértékétől függ.


De egyébként olvass utána itt gykn is, belefutottam pár olyan kérdésbe ahol a kérdező valamilyen sssri szedése közben-után, nem állt fel a f.sza, nem csak sima orgazmus késleltetésről van szó.


Mind1 én nem vagyok beteg, remélem már te se, és a kérdező is jobban van :D

2021. febr. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!