Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nincs pénzem pszichológusra...

Nincs pénzem pszichológusra de az egész életem egy káosz és meg fogok bolondulni, mit tegyek??

Figyelt kérdés
Sajnos TB-m sincs hogy TB által támogatott pszichológushoz menjek :(

2021. márc. 4. 16:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
23%
És milyen választ vársz tőlünk?
2021. márc. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Mondjuk segítő szándékút....


Valaki ajánlott nekem egy oldalt ahol chatelni lehet pszichológusokkal, amiről én addig nem is tudtam! Csak sajnos az oldal jelenleg nem működik....gondoltam megkérdezem itt ki tud okosabb választ adni nekem, ami esetleg nem jutott eszembe...

2021. márc. 4. 16:09
 3/21 anonim ***** válasza:
30%
Nekem volt rá pénzem. Semmit nem segített. A depresszióból önmagadnak kell kiutat találnod.
2021. márc. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Hát ez csodás.... Én hiszek a pszichológusok erejében, csak soha se volt lehetőségem elmenni hozzájuk, utoljára az iskolapszichológusnál jártam még 9.-ben és segített is csak hát ugye már nem vagyok iskolás...


Magamnak? 1 év alatt nem sikerült, csak egyre mélyebbre süllyedek...

2021. márc. 4. 16:12
 5/21 anonim ***** válasza:
16%
Egyetértek 1-essel. Nem tudunk semmilyen tanácsot adni azon kívül, hogy keress munkát és fizess TB-t, hogy kaphass államilag támogatott ellátást... ha akut krízisben vagy, akkor ingyenes hívhatsz különböző lelkisegély-szolgálatokat. De ingyen senki sem fog neked terápiát tartani.
2021. márc. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
34%
Vannak barátaid?
2021. márc. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%
Bemész egy családsegítőbe es ok tudnak segiteni. Vannak alapítványok stb.
2021. márc. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Sajnos nincsenek.. :(
2021. márc. 4. 16:15
 9/21 anonim ***** válasza:
75%
Több információ kellene. Hány éves vagy? Munkahely? Milyen végzettséged van? Miért nem fizetsz TB-t?
2021. márc. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
32%
probono pszi-re keress ra
2021. márc. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!