Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hová lett az eszem, esetleg...

Thirdeye69 kérdése:

Hová lett az eszem, esetleg sohasem volt?

Figyelt kérdés
A lényegre térek igazából sok problémam van a kábítószerekkel. Bármennyire akarom, valahogy mindig legyőznék és a rossz utat választom, de miért? Már lassan megőrülök tőle annyi kesze kusza gondolat van a fejemben olykor. Igazából ezt most nem akarom bővebben kifejteni a lényeg, higy káosz van a fejemben, nem tudom eldönteni nagyon okos, vagy nagyon hulye vagyok. Ha végleg elhagyom ezeket a szereket vissza térne az eszem? Az elpusztított agysejtek születnek újra a fejben? Érzem, hogy többre tudnám vinni az életben, ha ezeket elhagynám, de néha meg azt hogy tok mindegy mit csinálok mert tiszta sügér vagyok és ez jutott nekem. Bocsánat az összeszedetlen kérdésért. Segítsetek. Szakember feltétlen szükséges? :(

2020. máj. 12. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Írtam Neked.
2020. máj. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A drogoktól ment el az eszed, ebben biztos lehetsz. Az agy képes újraépülni, de ehhez le kell szokni, és tisztának kell maradni. Ha ez sikerült, aztán okosodni is lehet, de években gondolkodj.
2020. máj. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
39%

Kérdező "Az elpusztított agysejtek születnek újra a fejben?"

#2: "Az agy képes újraépülni".


A válasz NEM. Viszont van a függőségedtől való visszatérés. "Ha végleg elhagyom ezeket a szereket vissza térne az eszem?" Bízz Magadban! Nem "okos" vagy "buta" kérdése a dolog. Ha nem ártasz másoknak, akkor értékes ember vagy! Drogos, vagy nem.


Bízz Magadban! Probáld meg minél hoszabb ideig kábítószerek nélkül, ha mindenképp használnod kell, akkor minél kisebb mennyiséget. Egyre kisebbet, majd semennyit. Hidd el, menni fog!

2020. máj. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!