Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az ilyen embernél valami...

Az ilyen embernél valami zavar lehet a toronyban?

Figyelt kérdés
Itt az oldalon egy felhasználó, tegnapi nap folyamán kiír egy kérdést, nem provokatív, egy tök normális életszerű kérdés. Kap is rá válaszokat, az emberek leírják a véleményüket, tapasztalataikat a témával kapcsolatban, szóval tökre kielégítő válaszokat kap. Erre este újra kiírja a kérdést egy másik témakörben szinte szóról szóra ugyan azt, majd ma reggel megint egy másik témakörben ugyan azt.
2021. márc. 5. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy többször ír ki valaki egy kérdést, még nem jelenti azt, hogy nem normális.

Lehet, hogy nem azt a választ kapta, amit hallani szeretett volna. Egyszer én is megcsináltam, hogy kétszer írtam ki ugyanazt a kérdést, mert nem tetszettek a válaszok. Aztán rájöttem, hogy hülyeség volt, mert nem azért fognak válaszolni, hogy megerősítést nyerjek, hanem azért, mert van saját véleményük.

Az is lehet, hogy több emberhez szeretné eljuttatni a kérdését. Nem mindenki böngészi az összes kategóriát, ami releváns lehet az adott témához.

2021. márc. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Talán így kérdés alapján nem is tűnik annak, csak ha az ember olvassa. Most megint kiírt egyet tuti ő, nem konkrétan ugyan azt, de nagyon kapcsolódik ahhoz a kérdéshez. Mintha ilyen mániákus lenne.
2021. márc. 5. 10:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez lehet kényszeresség is. Ha valami olyan problémával kapcsolatban írogat kérdéseket, ami nagyon foglalkoztatja és szorongást okoz és nem bírja a bizonytalanságot az adott ügyben, akkor folyamatosan próbál megerősítést szerezni. De mivel általában ez egy betegség, semmilyen megerősítés nem elég, nincs elég jó válasz, ezért újra és újra felteszi.
2021. márc. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!