Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A problemam: Nathas vagyok...

Barbinyocska kérdése:

A problemam: Nathas vagyok par napja es nagyon elkezdtem panikolni hogy korona virus-e. Amugyis panikbeteg vagyok.Miota nathas vagyok nem tudok aludni, ahogy elaludnek felalombol felriadok rosszullettel, mintha hullamozna a testem.ilyeszto. Mi lehet?

Figyelt kérdés

2021. márc. 6. 01:18
 1/10 A kérdező kommentje:
Es ilyenkor rosszul is erzem magam, mintha nem kapnek levegot, vagy kimaradt volna a szivveresem.. (egyebkent mindig a szivemet es a tudomet feltem)
2021. márc. 6. 01:19
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Hipochonder vagy rémálmokkal.
2021. márc. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
A lényeg, hogy ne aggódj, nincs semmi bajod csak pánikolsz mert a kurv.. média ezt csinálja, felfujja ezt az egészet meg stb. mindegy.. A lényeg, hogy ne fordulj orvoshoz!! Bevisznek a korházba és csak a korházban lehet bajod. Mégegyszer: ne aggódj
2021. márc. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Második, leírta hogy pánikbeteg, miért írsz baromságot? Harmadik, hát abban igazad van hogy ne aggódjon. Hívd fel a háziorvosodat és mondd el a tüneteket. De valószínűleg nem vagy koronás, nyugi
2021. márc. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
62%
Figyelj.. Ha nálad ennyi a kovid lefolyása akkor örülj, mert ez nem vészes. Ha pedig simán náthás vagy azt már mindannyiunk ismeri. Ne aggódj, ebből nem lesz gond. Egyébként a leírtak alapján ez nem covid (senem írtad hogy lázas lennél, és azt sem említetted hogy szárazon köhögsz).
2021. márc. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szólsz a háziorvosnak az elküld a full-orr-gégészetre ott meg csinálnak tesztet neked!

Szerintem neked a nagyon kellemetlen agyba turkálás lesz a “fül” piszkálóval, de cserébe ez a gyors teszt. KB 20 perc alatt meg van az eredmény, ami nem 100%, de jó kiindulási pont!

2021. márc. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ahh most olvastam a neten hogy lazgorcs is lehet ... pedig nem erzem magam annak.
2021. márc. 6. 02:43
 8/10 anonim ***** válasza:

7

Ja, meg rák is. Nem kell ezt túlbonyolítani, főleg ne diagnosztizáld magad az internet segítségével.

2021. márc. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Egyebkent igazad van, hipohonder panik beteg minden ami kell elado tolem. Na jo csak csempesztem egy kis viccet.
2021. márc. 6. 13:14
 10/10 anonim ***** válasza:

Feltétlenül híxvd fel az orvosodat, mondj el minden tünetet.

Ha hipochonder vagy, az nem jelenti azt, hogy ne lehetnél tényleg beteg.

A buta tanácsok megfogadása helyett fordulj szakemberhez.

2021. ápr. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!