Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a tapasztalatotok Xanax...

Mi a tapasztalatotok Xanax 0,5-1 mg nyugtató hatásairól?

Figyelt kérdés

Milyen mellékhatások mutatkoznak leggyakrobban? Gondolok itt: fogy vagy hízik tőle az ember? Kissebb vagy nagyobb étvágy a jellemzőbb? Koncentrációt befolyásolja?

Orvosok csak statisztikákat mondanak, Nektek mi a tapasztalatotok?


2010. aug. 18. 13:56
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
54%

Akkor még egyszer leírom, bocsánat az ingerültségért: a BIPOLÁRIS depresszió NEM EGYENLŐ a sima depresszióval!!!

Nagyon komoly betegség, mind a MÁNIÁS fázisa, mind a mély depressziós fázisa!

NEM LELKI EREDETŰ, hanem GENETIKA!!!!!! Nem olyan, mint a szorongás, a pánik és tsai. Nagyon komoly biológiai háttérrel bír.

Kedves kérdező, kérlek menj vissza az orvosodhoz és kérd meg, hogy magyarázza el neked ennek a betegségnek a lényegét, mert nem érted és laikusoktól kérsz tanácsokat.


Utoljára írom: nagyon nagy felelőtlenség és butaság tudatlanul laikusan (attól még, hogy neked is problémád van, nem vagy szakember és nem értesz a pszichiátriához) egy beteg embert lebeszélni a gyógyszereiről és hülyeséget

javasolni helyette, ami biztosan nem fogja meggyógyítani a problémáját, viszont akár az életét is veszélybe sodorja, mert nem kapja meg a szükséges kezelést.

2010. aug. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 A kérdező kommentje:
Barátom is látja, hogy baj van, kéri, hogy menjek vissza. Kikészíti a gyógyszeremet. De félek! Én nem akarom ezt! Erősebb vagyok ennél! Le akarom győzni! Már nem falcolom annyiszor a karom. Próbálok örülni a barátomnak aki maximálisan mellettem áll. Mégis csak a baj. Ő már nyugalmat akar, én még csak a próblémákat keresem. Félek belefárad. Gyógyszerek nélkül nem tehetek semmit, hogy jobban legyek?
2010. aug. 18. 22:11
 23/51 anonim ***** válasza:
Ez a betegség nem játék. Senki másra ne hallgass, csak a pszichiáteredre. De őrá nagyon. Szedd a gyógyszereidet rendesen. És most ez foglalkoztasson, ne a hízás vagy fogyás. Különben neked is leírom, amit nekem mondott a pszichom ezzel kapcsolatban: hízni nem a gyógyszertől lehet. Hanem a zabálástól.
2010. aug. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
Gyógyszerek SZEDÉSE MELLETT is nagyon sokat tehetsz magadért és párodért! A cukorbeteg sajnos kénytelen magának naponta inzulin adni, de emellett önfegyelemmel, de teljes életet élhet. Ezt te is meg tudod tenni! A gyógyszerre szükség van, hogy egyensúlyba hozzon, de az életed vezetéséért te vagy a felelős.
2010. aug. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
2010. aug. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:

én szorongásra szedek napi 1,5 mg xanaxot


17/f

2010. aug. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
Szorongásra nem (csak) xanax kell, hanem pszichiáter által felírt antidepresszáns. A xanax, az antidepresszáns feldobó, élénkítő hatását hivatott visszafogni, hogy azért ki ne ugorj a bőrödből, és éjkszaka aludni is tudjál.
2010. aug. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:

Önmagában a szorongásra nincs szükség az antidepire utsó.


Viszont ilyenkor érdemes a pszichoterápiát megfontolni, főleg olyan fiatalon, mint 17 éves.

2010. aug. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim válasza:
Én 4 éve szedek frontint,(az majdnem ugyanaz mint a xanax)és cipralexet ,nincs semmi bajom tőllük,de nélkülük rosszúl vagyok.
2010. aug. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:

Atyavilág!


Szinte még gyerekek vagytok, de már tömik belétek a sok szart...

2010. aug. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!