Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudok kitörni az állandó...

Nem tudok kitörni az állandó rossz kedvből...?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy elvéreztem (nem adtam még fel,de nagyon sok ideje nem járok sikerrel) ,nem tudok kitörni az állandó rossz kedvből..

Nem értem az egészet.

Mindenem adott a boldogsághoz.

Van családom, szép és új házban élek, a munkámat imádom,minden nap szívesen járok dolgozni,nagyon nagyon jól érzem magam..

Van több hobbim is, régi vágyaim teljesültek,megszereztem álmaim autóját stb..

...és sokszor nevetek,mosolygok,akár munka közben is,de valahogy a végére mindig elmegy a mosoly és rámtör ez a depressziós hangulat.

Nem értem a miértjét...

1 dolog hiányzik az életemből, nem találtam még meg a páromat. Ez a társhiány sokszor rámtör, szerintem ez az egyik legfőbb oka a bajomnak. Ugyanakkor azt mondják,hogy ha valaki barátnő nélkül nem találja meg a boldogságát , azzal sem fogja. Pedig nekem szerintem minden adott lenne hozzá.

Elbizonytalanodtam és tartok tőle, hogy a nagy szerelem megtalálása után sem fog változni a helyzetem.

Ti mit gondoltok erről?

Köszönöm


2021. márc. 7. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Pszichológus?
2021. márc. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ajánlanám a kutyatartást, ha úgy érzed egyedül vagy egy kutya nagyon segít ebből kimászni/elviselhetőbbé tenni.



És nem utolsó sorban könnyebb vele csajozni is.

2021. márc. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Talán nagyon rágörcsöltél erre a témára.

Kicsit lazíts...

Gondolom próbálsz ismerkedni...

2021. márc. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megismétlem az első választ - nem ?-lel, hanem ponttal. Helyre fog rakni. Nem kell a saját levedben főnöd ezzel a problémával. És de: a nagy szerelem megtalálásával fog változni a helyzeted: szerelem és depresszió összeegyeztethetetlenek.
2021. márc. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!