Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki öngyilkossági...

Ha valaki öngyilkossági gondolatokkal küzd, de álmában nem tudja megtenni, az azt jelenti, hogy a való életben se lenne rá képes?

Figyelt kérdés
Tehát álmában próbálta de nem tudott végezni magával
2021. márc. 8. 06:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Na egyes, ezt jól megasszontad. A Kérdező egyáltalán nem a statisztikádra volt kíváncsi. Na meg azért, mert ide kiírt egy kérdést, honnan tudod, hogy a valóéletben milyen? Lehet a környezete nem is tudja, mik kavarognak a fejében és itt anonimba keresne segítséget, utolsó lehetőségként! Ahelyett, hogy feleslegesen jártatod a szádat, megpróbálhatnál segíteni!

Kérdező, én írtam privátban, nyugodtan írj, ha beszélgetni szeretnél! :)

2021. márc. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"az azt jelenti, hogy a való életben se lenne rá képes?"


Szerintem nem ezt jelenti, hanem azt, hogy a valójában ragaszkodik az életéhez, csak nem lát kiutat egy problémából.

Mihamarabb forduljon pszichológushoz, mert pont az ilyeneknek tudnak leginkább segíteni: akik a lelkük mélyén valójában élni akarnak, csak valami miatt kilátástalannak látják a helyzetüket.

2021. márc. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

"Na egyes, ezt jól megasszontad."

Te is. A különbség, hogy én nem fantáziáltam olyasmiről, amit a kérdező nem állított.


"azért, mert ide kiírt egy kérdést, honnan tudod, hogy a valóéletben milyen?"

Honnan tudnám? A kérdező egyáltalán nem biztos, hogy magáról írt. Miért találgatsz? Én sem róla írtam. Általánosságban.


"Lehet a környezete nem is tudja, mik kavarognak a fejében és itt anonimba keresne segítséget, utolsó lehetőségként!"

Meg az is lehet, hogy regényt ír és ahhoz kéne neki anyag, vagy esszét kell írnia irodalom órára szabadon választott témából. Én nem tudom. Te miért gondolod, hogy csakis ő lehet az öngyilkosjelölt?


"Ahelyett, hogy feleslegesen jártatod a szádat, megpróbálhatnál segíteni!"

Ki sem nyitottam a számat - és lehet, hogy többet segítettem, mint te, aki csak szemetelsz ide meg találgatsz.

2021. márc. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#4, pont, hogy te vagy az aki találgat, hisz több opciót is leírtál🤣 Lehet azt hiszed, hogy frappánsan sikerült válaszolnod, de pont hogy aláástál az igazadnak🤣
2021. márc. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell minden kérdés alatt egy ilyen suhanc kettyósnak lennie mint az egyes válaszoló? Kettes inkább hagyd rá, úgyse érsz el vele semmit!
2021. márc. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Miért, fáj az igazság?

Olvasgass statisztikákat.

Tetszik vagy nem, sajnos vagy nem, az öngyilkosság gondolatával játszók nagy része csak figyelemre, törődésre vágyik.

Ezzel vitatkozni pont olyan, mint a lapos földben hinni. Lehet, csak nem vezet sehova.

2021. márc. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

almodban vsak akkor halsz meg, ha a valósagban is..

én sajnos mar túleltem párat :/

2021. márc. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

akkor olvasgass te is statisztikákat te okos, az öngyilkosságot elkövetők több, mint 80%a beszél a problémájáról, mielőtt megöli magát

jó lenne, nem elbagatellizálni ezt, nem láttunk még elég tragédiát?

a hozzád hasonlóakat le kellene tiltani ebből a kategóriából a fenébe, borzasztóan káros, amit csináltok

2021. márc. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csakhogy attól még, mert ez a “statisztika”, nem kell mindjárt így hozzáállni. A te statisztikád szerint 80% hogy a figyelemfelkeltés van a háttérben, de mi van ha ez az eset a maradék 20%ba tartozik? Meg milyen igazság fájna? Az egyik az, hogy az általad vélt “igazság” valahol elcsúszott és hamis statisztikákat nyomatsz nekünk, a másik, meg hogy a tudatlan taplóságoddal van gondunk🤦🏻

Egyébként ráírtál a Kérdezőre? Rákérdeztél, hogy mi van a háttérben? Én igen, ebből tudom, hogy az egész kérdés rossz kategóriában van, mert a Kérdezőt az álomfejtős oldala jobban foglalkoztatja, tehát nem figyelemfelkeltés volt🙄

2021. márc. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!