Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mentális betegek tudtok...

Mentális betegek tudtok dolgozni ?

Figyelt kérdés
3 mentalis betegségem van. Abbol a bipoláris és a szociális fóbia tönkreteszi a mindennapjaimat. Rettegek elmenni dolgozni. Allandoan attól félek,hogy elrontok valamit és,hogy nem felelek meg. Zavarba vagyok emberek előtt a fóbia miatt. Ráadásul a bipoláris még rátesz,hogy minden nap szinte depresszios vagyok és negatívan látom a világot. Nem sirankozni akarok ha bárki is azt gondolja,de nem.tudom mi tévő legyek. Van valaki hasonloan ?
2021. márc. 8. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
4 éve nem dolgozom, előtte 3 évet egyhuzamban lenyomtam, azelőtt másfél-két évet hagytam ki. Az utolsó munkahelyem teljesen kikészített, azt mentálisan vagy egy másfél év volt kihevernem. Nagyon a padlóra küldött. Szociális fóbiám van többek között, meg még ki tudja mi. Mostanra nem is tudom elképzelni, hogy valaha újra tudnék dolgozni. Szeretnék, és szeretnék hasznos lenni... Hát tudnék még ide írni, de nem akarok siránkozni.
2021. márc. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Leszazalekoltak,kiszúrták a szemem 30e ft-al..nm tudok dolgozni,anyám fizeti a rezsit,kaját netet diakhitelt plusz kutyám van ebből kell finanszírozni.van sok eladható cuccok.angolul jól tudok, rengeteg munkatapasztalat,sok munkahely miatt. Az embereket kerülom,én élvezem az izolaciot ami most van,introvertalt vagyok. Imádom a tavaszt,a madarakat növényeket. Olvasok,netezek. Bipoláris vagyok,jó gyógyszer beállítással.senki meg nm mondja hogy bajom van. Pmsbe duhkitoresem néha van,meg frontokra.tudom mi hozza ki belőlem az ideget,kerülom ezeket az embereket,szoc és agorafob,de buszt se bírom.nekem még bevált a bicajozas, séta az feltölt.online is lesz meló csak várok egy megfelelore.
2021. márc. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

És miből éltek meg,ha nem dolgoztok vagy,ha meghalnak majd a szülők?

Csak érdekel.Mi a tervetek későbbre?

2021. márc. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megölöm magam. Az enyém ez. Sosem akartam élni. Ha nem lenne családom, már megtettem volna.
2021. márc. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én jól tudok angolul vannak lehetőségeim akár itthonról dolgozni.egyenlore a településeken dolgozok.anyàm mehet a levesbe, valószínűleg megkönnyebbülnek.lehet adni venni dolgokat,nm féltem magam.megelek bárhogy.van földem is.2.voltam
2021. márc. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Autocorrect,nm településeken,hanem felepulesemen
2021. márc. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A hipochondria mentális betegségnek számít, de mégsem olyan mint az általad leírtak pl szociális fóbia, úgyhogy én teljes mértékben tudtam dolgozni. Mikor ettől szenvedtem, még jól is esett a munka, legalább nem a hülyeségeken gondolkodtam, hogy most vajon milyen halálos betegségem van.🤡 Halistennek egy jó pszichológus segítségével sikerült kigyógyulnom, úgyhogy a szabadidőm minősége nagyon sokat javult.
2021. márc. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!