Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az beteg dolog, ha valaki a...

Az beteg dolog, ha valaki a saját halálával viccelődik?

Figyelt kérdés
Én nem mindig viccelődök, hanem sokszor rendesen kívánom azt, hogy bárcsak meghalnék, de sosem tudnám megölni magam, de közben meg mégis utálom magam. Ezt ugyanúgy mondom a családom előtt is, akik mondták, hogy pszichiáterhez kéne vinni engem, mire én mondom, hogy csak viccelek. Igazából olyankor talán mégsem viccelek, de nem ölném meg magam, vagy ilyesmi. Szóval ez normális, hogy ilyeneket gondolok és mondok magamról (másoknak is)? Mert alapjáratban én szeretem a morbid (fekete) humort, és esetleg lehet annak van köze hozzá, hogy ilyenekkel "poénkodom". Jó, mondjuk volt olyan is, hogy fenyegetőztem, hogyha ez nem lesz, akkor én bántom magam, és végül kajakra elkezdtem félig erőből ütni magam az ő szeme láttukra. Ez nagyon beteg dolog már? Amikor ilyeneket teszek azért, hogy megkapjam, amit akarok, annak ellenére, hogy úgy érzem, egy darab szar értékével sem érek fel? 16/L
2021. márc. 10. 18:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%
Nem baj. En is ezt teszem. Rokonlelkek vagyunk. Carpe diem. Szeretnelek megismerni.
2021. márc. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
5%
Miért viccelődnél a saját haláloddal kapcsolatban, ha lehet rákos gyerekekről is, akik nem élik meg a karácsonyt?
2021. márc. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Ez aféle segítségkérés a környezeted felé.
2021. márc. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
Én is szoktam viccelődni a halálommal. Nekem az a félig erőből ütötted magad se beteg, csak akartad azt a valamit, és így érted el.
2021. márc. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
2-es ez hogy tartozik ide?
2021. márc. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#3 Tuti nem. Segítséget nem kérek, mert nem bízom senkiben sem. A másik az, hogy rajtam nem lehet segíteni, már csak azért sem, mert nem hagyom, hogy megpróbáljanak segíteni, mert biztos vagyok benne, hogy én végtelenül elbaszott vagyok, és rajtam már lehetetlen lenne segíteni.
2021. márc. 10. 19:04
 7/16 A kérdező kommentje:

Tehát igaz, hogy megérdemlem, hogy egész életemben szenvedjek? Talán ezért sem tudom megölni magam, mert egyszerűen a sors is azt akarja, hogy az egész életem a saját magam gyűlöletével teljen.


Másokat tudok szeretni, magamat nem.

Mások hibáit kivétel nélkül, azonnal elfogadom, de a sajátjaimat nem.

2021. márc. 10. 21:31
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom, pontosan mi a baj velem, de valami nem okés, az biztos.
2021. márc. 10. 21:32
 9/16 anonim ***** válasza:
6os. Én is így voltam mindezekkel amiket írtál. Segítségkérés, még akkor is ha csak tudat alatti. Abnormális a halálon ennyit gondolkozik rendszeresen, annak a következménye hogy nem érzed jól magad a bőrödben (külső vagy belső hatások miatt is), azért mondod ki, hogy tudasd, te már ilyeneken gondolkozol. Reménykedsz, hogy majd változik valami.
2021. márc. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#9 De nem tudnék mit kezdeni ezzel, igaz? Ha nem érzem magam a bőrömben.
2021. márc. 10. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!