Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kiugorni a 7.emeletről azonnal...

Kiugorni a 7.emeletről azonnali,gyors halál szerinted?

Figyelt kérdés

#Mennyire gyors
2021. márc. 12. 00:53
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
89%
Én nem mernék ugrani, nem is akarnék.
2021. márc. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
97%

Sosem értettem miért választják az öngyilkosok a legkörülményesebb, legkellemetlenebb és legfeltűnőbb megoldásokat. Sokkal kultúráltabban és kellemesebben is meg lehetne oldani, persze nem adok tippeket.

Adok helyette más ötletet: Semmiképp ne legyél öngyilkos. Hívogasd a lelkisegélyt, keress terapeutát, ha muszály nyomjál nyugtatót. Millió lehetőség van.

Én is voltam súlyos depressziós. Utólag nem is értem hogy nem láttam a lehetőségeimet. Nekem vagy egy évtized volt mire rendbejöttem és ráment az egészségem is. Terapeutával, barátokkal, bármilyen külső segítséggel nem ment volna el ennyi idő. Túl zárkózott és önfejű voltam hogy segítséget kérjek. Adj még egy esélyt a dolognak.

Én mindig erre gondoltam: előbb-utóbb úgyis vége lesz. Egy kicsit még csak kibírok.

Mostmár szeretnék minél többet kihúzni. Ha lehet 1.000 évet.

Komolyan, hatalmas a világ és általában vhol van megoldás a dolgokra.

2021. márc. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
97%
12 vok. Utólag látom hogy a depresszió miatt nem bírtam megnyílni. Ezért mindenképp pszichiáter terapeutára lett volna szükségem. Sajnos ezek államin nem túl nagy pengék. Ha tudsz keress fel magán szakembert. Ha nem akkor keresd a thalassa házat csillaghegyet vagy vmi hasonlót.
2021. márc. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
64%
A kérdező nem nagyon válaszol már gondolom én vagy megtette vagy önelégült vigyorral ül otthon hogy van aki próbálja lebeszélni így úgy érzi valakinek számít valamit hogy ő életbe marad. Vicc az egész emberiség az intelligencia ami megadatott nekünk felér rengeteg idiótasággal is. Az állatok közül nem sokat tudnék mondani aki csak úgy öngyilkos lesz.Ha elpatkolsz elásnak és a saját sz@r életed fájdalmát rátukmálod még 8 emberre komolyan mekkora egy önző bunkó aki öngyilkos.
2021. márc. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
12es jól irja.
2021. márc. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
75%
Nem azért szült meg anyád hogy megöld magad te hülye.
2021. márc. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem azért, nem válaszolok mert önelegült vigyorral ülök. Sajnáltatni meg nem fogom magamat, mert amilyen lelki állapotban vagyok azt magamnak csinaltam. Örök életben hajlamos voltam depresszióra, és szerintem jobb is lenne ha nem lennék. Rendesek vagytok nagyon, hogy biztatjátok az embert. Igazaból másnak nem ártottam, viszont csinaltam egy nagyon nagy hibát, amit jóvá tenni nem tudok. Most lesz 1 éve, hogy ilyen állapotban vagyok. Már kikelni sincs erőm az ágyból, és egy szar ember vagyok
2021. márc. 12. 02:16
 18/28 anonim ***** válasza:
96%
Ha most nem is láttod, de van értelme tovább élned.Lehet 5-10év mulva meg azon leszel kiakadva hogy mekkora hülye vtam hogy ilyenen csak el is gondolkoztam.
2021. márc. 12. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
91%
18-asnak van igaza, tanúsíthatom
2021. márc. 12. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
6%
Ém is megyek
2021. márc. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!