Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok, de most...

Depressziós vagyok, de most nem nagyon tudom megoldani ezt a problémát hogyan tereljem el átmenetileg a figyelmemet a problémáimról?

Figyelt kérdés

Lerázott több terapeuta is és most nincs energiám újabbat keresni. Komoly egészségügyi problémám van és a kezelések miatt semmi energiám nincs. Még bejött mellé egy gyomrrontás is. Az egészségem miatt ha szeretnék se nagyon kéne nyugtatókat szednem.

Orvosi javaslatra most egy hétig kb. egy hétig még az ágyból is csak addig kéne kikelnem amíg zuhanyzom eszem és tornázom.

Normál esetben ez jó lenne, filmeznék. Mostanában viszont sok a negatív gondolatom. Akik tudnak a problémáimról azokkal nem tudom megbeszélni. A szüleim nem akarnak velem beszélni, a barátaim rengeteget dolgoznak ezért nincs sok idejük velem beszélgetni. Új embert most nem szeretnék bevonni a problémáimba. Vhogy el kéne terelni a figyelmemet átmenetileg de nemtom hogy.

26F



2021. márc. 12. 01:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Ajánlom Matt Haig: Miért érdemes életben maradni? című könyvét. Nem oldja meg a problémáidat, de nekem segíteni szokott kicsit "kiszakadni".


Ezenkívül: ne légy szigorú magadhoz, hagyd a bűntudatot, pihenj, amennyit tudsz. Csináld azt, amit tényleg szeretsz. Meditálj vagy jógázz (ülj csendesen egy helyben, és egyszerűen csak tanulj meg figyelni a légzésedre, magadra).

2021. márc. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!