Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan kellene abbahagynom? T...

Hogyan kellene abbahagynom? Többi lent. L

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a baj, hogy tépkedem a szempillámat. De annyira, hogy már szinte alig van.. Iskolapszichológushoz járok, vele azt beszéltük, hogy hordjak karkötőt, és a végét úgymond "fogdossam" amikor rámtör a szempilla tépés.


Hát ez nem igazán vált be. Talán az első 2 hétig okés volt minden. Mostmár több, mint 2 karkötőm elszakadt...

Van egy, amit tegnap este anyukám segített felkötni a kezemre, de ettől úgymond csak még rosszabb lett. A bal szememen szinte alig látszódik a szempillám.

Tudnátok segíteni? Nagyon jó lenne, mert már kezd ez az egész eléggé idegesítő lenni.

És most nehogy jöjjön nekem itt valaki, és magyarázza, hogy "hagyjad abba ha nem szeretnéd csinálni" higgyétek el, próbáltam. De nem ment.

Szóval előre is köszönök minden segítséget!



2021. márc. 12. 07:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vidd át ezt a kényszeredet valami másra. Vannak ilyen stressz kockák, de lehet kattogtatni tollat, vagy akármi. Én az ujjamon tépkedtem a bőrt, de mióta egy kis csapágyat pörgetek, azóta abbahagytam. A lényeg, hogy előbb a mozdulatot kell pótolni.
2021. márc. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress egy jó pszichológust.
2021. márc. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1 próbáltam, de az a baj, hogy ez alvás előtt jön rám. Nem tudok vele mit kezdeni..
2021. márc. 12. 14:45
 4/4 anonim válasza:
Ragassz a szekrényedre cellukszokat (annyit amennyit szeretnél) és vegyél le minden nap egyet ,hogy ,ha nem nyúltál a szempilládhoz.A cél az ,hogy az összes celluksz elfogyjon a szerkényről.Ha hozzá nyúltál a szempilládhoz ,akkor ez az egész előről kezdődik.
2021. ápr. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!