Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem kezdek megőrülni,...

Úgy érzem kezdek megőrülni, az állandó covid helyzet miatt, 1 hete folyamatosan öngyilkossági gondolataim vannak, már tettem kárt önmagamban, hogy osszekapartam a homlokomat és azt orditottam covid katonaság. Hogyan tudom ezt magamba kezelni?

Figyelt kérdés
Plusz elkezdtem félni az emberektől, mert ők is frusztraltak és félek, bántani fognak. Értelmetlenné vált az életem.

2021. márc. 12. 11:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Most vagy kamu kérdés ez vagy teljesen zakkant vagy. Mondjuk ez a tettem magamba kért, megvakartam a homlokom erősen dolog kicsit nevetséges
2021. márc. 14. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Keress valami elfoglaltságot, írj könyvet a gondolataiddal és add ki a benned felhalmozódó feszültséget írással. Kerüld a médiát! Tv, rádió, közösségi oldalak nem barátok. A youtube sem. Találj más elfoglaltságot mert az internet meg a hírközlés kerget őrületbe.
2021. márc. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!